Fettbüchse - "жировка", "маргаринниця"

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем xelibri, 20 лип 2020.

  1. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    Доброго дня камради. Підкажіть, будь ласка, по ціні в такому стані. Сколів не має. Також питання,чи міг бути контейнер без клейм,як в моєму випадку? Переважно пишуть,що всі мали клейма. Дякую.
     

    Images:

    109840068_1452045085003621_7419857468037715841_n.jpg
    109898155_715349065693533_3734644026198272925_n.jpg
    109916428_3077693082307811_1835772104913988449_n.jpg
    110110077_700780387421696_3255329158826326188_n.jpg
    110237923_704760866756744_7763835648127054039_n.jpg
    110322313_650936835524035_2385359965280445216_n.jpg
    110907729_287181099179311_2584815641321542649_n.jpg
    minitarn3838, Олег Ильмень472 та Klaus12234 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригинальная кобура Манлихер М1905. Отличное коллекционное состояние. Кобуры для пистолета Манлихер...
      7200 грн.
    2. Дополнительный/увязочный ремень (Packriemen / Mantelriemen) W. Guck & Backefmann, Breslau 1916...
      600 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Новий дуже якісний і теплий спальний мішок з капюшоном, утеплений синтепоном, 75 на 210 см.,на молні...
      550 грн.
    4. Немецкий подсумок для БК к Маузеру. Сохран хорош, кожа мягкая. Присутствуют клейма и штампы.
      3200 грн.
    5. Малая пехотная лопата Австро - Венгрии с клеймом головы волка пятиуголка, очень редкая. Крашенная, к...
      1500 грн.
  3. Vanderbild

    Vanderbild Oberleutnant

    Повідомлення:
    4.154
    Адреса:
    Борисфен
    Я купил свою в минте за 350 грн в октябре прошлого года.
    А на 3м фото шо?
     
  4. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    Бруд,вже витер (не додивився).
     

    Images:

    114293265_708586976602284_835949113101857817_n.jpg
    minitarn3838 подобається це.
  5. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.579
    На фото явная трещина..., с ув.
     
    Woldemar M. подобається це.
  6. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    Можливо.виглядає як царапина,але сперечатись не буду,в принципі я писав,що саме сколів не має. Все таки,що по ціні і чи були вони без клейм? Дякую.
     
    viktor 78 подобається це.
  7. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.579
    Дружище, я же не опускаю состояние вашей жировки..., трещина скорее всего не сквозная но это всё же минус к цене, всё равно приятная вещица но не благоприятное время сейчас для её продажи, вы и сами знаете..., с ув.
     
    Gasser, Woldemar M., Mishel1 та ще 1-му подобається це.
  8. R@Mzes

    R@Mzes Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    139
    Повідомлення:
    3.337
    Адреса:
    Житомир, Сурина гора
    500 грн.
     
    Егор Задорожный та xelibri подобається це.
  9. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    Дякую. Камради,питання актуальне "Чи всі жировниці мали клейма?"
     
  10. R@Mzes

    R@Mzes Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    139
    Повідомлення:
    3.337
    Адреса:
    Житомир, Сурина гора
    З 38 року ставили клеймо виробника і цифру, яка кодує хімічний склад. Іноді рік. На післявоєнних часто клейм не було. Хоча, не виключаю, що можливі винятки, особливо наприкінці війни.
     
    Егор Задорожный, Andregans та xelibri подобається це.