1. Сьогодні 22.06.2026 о 15-40 до 16-00 будуть проводитись технічні роботи Вибачте за незручності.

Браун910

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем гапон, 14 лип 2020.

  1. гапон

    гапон Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.265
    Адреса:
    украина
    Сколько стоит копанинка в таком сохране..пружинки умерли..остальное на месте received_575868779764018.jpeg received_291199618958047.jpeg received_291578018779622.jpeg received_2714518522158048.jpeg received_717931405710171.jpeg received_208790227084586.jpeg received_4724934630865731.jpeg
     
    odinn подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Вилка німецька для цивільних з клеймом виробника на війну до 1945 року. Нержавійка, непоганий стан.
      250 грн.
    2. Сталь, длина 17,5 см, клейм не обнаружил, фото на листе в клетку для масштаба Не смотря на кажущуюся...
      950 грн.
    3. До вашої уваги велика кружка 0,5l офіцерської столовой вермахту. Тавро підглазурне Bohemia 1940 Heer...
      5700 грн.
    4. До вашої уваги кружка для чаю офіцерської столовой вермахту. Тавро Bavaria 1942 - У лоті тільки чаш...
      4400 грн.
    5. Тарілка вермахт під перше виробника Альтвасер. Непоганий стан.
      2000 грн.
  3. Star64

    Star64 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.632
    Адреса:
    Украина
    Блин)))) вам подсказали))))
    Не Браун, а Мавз))))
    И в 910 году стреляли еще из рогаток)))
    Можете пока не поздно добавить единичку)))
    Будет так:
    Маузер обр.1910г
     
    kley, Tizergan, odinn та 6 іншим подобається це.
  4. гапон

    гапон Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.265
    Адреса:
    украина
    Маузер..производство Германии 1910 года от рождества Христова
    Подсказали правильно..я протупил
     
    odinn та Star64 подобається це.
  5. Star64

    Star64 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.632
    Адреса:
    Украина
    Да в ТЕМЕ!!!
    В заголовке исправьте!
    А то тут ща подтянутся любители Браунов и старожители 910 года)))))
    Бу весело))))
    Проще уже снести тему и создать новую!
    Удачи))):D:D:D:beer:
     
    Bangalor, kley, Tizergan та 4 іншим подобається це.
  6. гапон

    гапон Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.265
    Адреса:
    украина
    Та нехай люди поржут..жарко..тяжко..народ после работы холодного пивка хлебанет и дурдом на присьби
     
    Лесной Житель, CORD., Star64 та 3 іншим подобається це.
  7. гапон

    гапон Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.265
    Адреса:
    украина
    Еще раз напомню..нет пружин и магазина
     
  8. odinn

    odinn Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    899
    Адреса:
    Дике поле. ская обл.
    Star64
    Вы сделали мой день!)) :smile_12:
    пис пис. Не в обиду гапон,сам иногда ошибаюсь:beer:
     
    Star64 подобається це.