Зап.части..

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем martin7202, 24 чер 2020.

  1. martin7202

    martin7202 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    458
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    801
    Повідомлення:
    3.791
    Адреса:
    Леса Украины
    Приветствую вас господа! В лесу на немецких позициях.. попались такие детали. Подскажите пожалуйста от чего?!
    Спасибо.
     

    Images:

    IMG_20200624_121006.jpg
    IMG_20200624_120959.jpg
    IMG_20200624_120954.jpg
    IMG_20200624_120943.jpg
    IMG_20200624_120940.jpg
    IMG_20200624_120932.jpg
    Тумба-юмба та gall 83 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    2. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    3. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    4. (Краска местами не стабильная. Что то осыплется) На фото деталь самолёта, разобрана на две части)...
      6900 грн.
    5. Насадка для переливу палива з каністри, вермахт
      750 грн.
  3. martin7202

    martin7202 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    458
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    801
    Повідомлення:
    3.791
    Адреса:
    Леса Украины
    Господа Приветствую! Воот одну деталь отмыл.... Что это?!
    Спасибо!
     

    Images:

    1 (1).JPG
    1 (3).JPG
    1 (4).JPG
    1 (5).JPG
    1 (7).JPG
    Тумба-юмба та gall 83 подобається це.
  4. nex92

    nex92 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    4.029
    Адреса:
    Шмурдленд
    Похоже на часть авиа выхлопного патрубка. Клейм нет?
     
    Тумба-юмба та gall 83 подобається це.
  5. martin7202

    martin7202 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    458
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    801
    Повідомлення:
    3.791
    Адреса:
    Леса Украины
    к сожалению ----нет
     
    Тумба-юмба та gall 83 подобається це.