ВОПы 30мм

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем S-t-a-l-k-e-r_89, 21 чер 2020.

  1. S-t-a-l-k-e-r_89

    S-t-a-l-k-e-r_89 Oberschütze

    Повідомлення:
    117
    Адреса:
    Украина
    Нашел пару вопов предполагаю времён второй мировой. Хочу знать о находках немного больше. Это СССР или Вермахт? Что за боеприпасы и с каких орудий такими стреляли.
     

    Images:

    IMG-2c662a9cecdeeb6a4f83bb96143917d1-V.jpg
    IMG-7b169a4558021ee0336bc758b058c52e-V.jpg
    IMG-30ecc6124ffb43e0adcde0ed12e077c8-V.jpg
    IMG-d09d84b8efe5d37b1925d292f8939989-V.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ Универсальная винтовочная граната Universalgranate
      1800 грн.
    2. Л. По фото. В пістоні вибухова речовина відсутня повністю. Цинкову закрутку потрібно акуратно вирівн...
      150 грн.
    3. 550 грн.
    4. Був гніт запалювати Лишилися віск на тій стороні де був гніт На фото показав Дротик в лот не входит...
      750 грн.
    5. ММГ Німецької ручної гранати Eierhandgranate 16
      450 грн.
  3. FOX24

    FOX24 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    32
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    81
    Повідомлення:
    11.224
    Адреса:
    Дніпро
    Послевоенные к пушке 2А42, стреляют на полигонах в основном из БМП-2.
     
    az23, Друг Хімік, Alexandr167 та 2 іншим подобається це.
  4. _yurij_

    _yurij_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.025
    Современные. Бронебойный (без баллистического наконечника) и практический снаряды от 30-мм патронов к пушке 2А42.
     
    az23, Volynyaka та valerka подобається це.
  5. S-t-a-l-k-e-r_89

    S-t-a-l-k-e-r_89 Oberschütze

    Повідомлення:
    117
    Адреса:
    Украина
    Они опасные? Зря выкинул?
     
  6. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.253
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Іграшки,біжіть шукайте куди викинули!
     
    az23 та _yurij_ подобається це.
  7. S-t-a-l-k-e-r_89

    S-t-a-l-k-e-r_89 Oberschütze

    Повідомлення:
    117
    Адреса:
    Украина
    Спасибо
     
    valerka подобається це.
  8. vadchema

    vadchema Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    472
    Адреса:
    Украина
    Мусор унылый. Если это полигон или бывший полигон, то ищете в тылу по кустам, там есть в нормальном сохране с гильзами в комплекте
     
    Миша-Клад, az23 та иван777444333 подобається це.
  9. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.968
    Адреса:
    Украина
    Сейчас в тылу уже ничего нет. Все выкопали металлисты.
    Практический в таком виде тоже еще не ММГ.
    Нужно открутить баллистическую втулку и выбить инертный состав ( мел прессованный).
    Резьба там очень мелкая и противная.
    Если нужна гильза, у меня есть одна. В очень хорошем сохране.
    Смотрите в моих лотах.
     
    иван777444333, Друг Хімік та 250RIR подобається це.
  10. Дід Свирид

    Дід Свирид Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.831
    Доброго.

    Вибачаюся за оф-топ!

    1985 рік. Полігон у Кіровській обл. Наш взвод виконує своє завдання з звичайних стрілецьких вправ (РПК, АКМ, СВД). При в'їзді до полігону трахтор риє траншею десь 4,5*2*2,5 м. Туди солдатики з обслуги полігону скидають непотріб у вигляді стріляних практичних болванок з БМП-1;2, може і щє щось.... Поки ми відстрілялися їх закопали і зарівняли. Думаю і по сьогодення лежать...
     
    Миша-Клад, Unnamed Player, Hollger та ще 1-му подобається це.