доброго. Вітаю міцно. а пан знаеться в гарних японьческих возиках . то крузер то лесник ну якщо мова про бібіки ось трошки
Вітаюсь, товариство. Весь день дощ. Посидів в сарайчику, поколупався трохи з лопатками своїми. Воно так убаюкує, краплі по даху) А це сижу без світла. Та, кажуть, скоро з'явиться.
Тре перше в пана Бека купить генератор для опитів, а потім перейти на щось солідне. Є ідея по екології допомогти, і трохи з того дармових кіловат накрутить.
То ви хоч ровера Динамо машиною обладнайте.На підзарядку мобілки хватить,ноги накаченні і серце як дзвін буде!
то рабство.навсяк випадок треба пару тройку тапіків наприкупить,скоро ціни піднімуть, а раніш навіть ММС доступне було
отого синенького якже я без генератора то, мені два нннада, зимою он апокаліпсіс буде. хочете пива краще германського?
А ще краще забрати у тих дядьків, що приїздять труби варити з водоканалу. Частенько бачу картину, як приїздить Газончик з будкою, заді причіпляний сварочний з дибелим генератором, 5 хв. бурчать, а потім в будці засідають.