Царський срібний портсигар

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем kley, 1 тра 2020.

  1. kley

    kley Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    2.409
    Адреса:
    город києв
    Скільки на сьогоднішній день може коштувати така річ.195гр. проба 84.
     

    Images:

    001.jpg
    002.jpg
    003.jpg
    004.jpg
    005.jpg
    006.jpg
    qwerty3, Otryta, Mihhail-s та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    2. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
    3. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    4. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    5. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
  3. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    Думаю так будет лучше :beer:
    005.jpg 003.jpg 002.jpg
     
    Otryta, Mihhail-s, Derrindger та 5 іншим подобається це.
  4. СергейМихалыч

    СергейМихалыч Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    951
    Адреса:
    Центр
    16 грн. за грамм. Не больше 55-60 центов. По доллару за грамм есть на много привлекательнее варианты.
     
    Останнє редагування: 2 тра 2020
    Otryta та Искатель57 подобається це.
  5. Я как раз разбираюсь,и ювелир которому я и пара знакомых находки по весу сдает имеется.Так что лапши не нужно-я на диете.
    Спорить не буду-глупо,продавать такой портсигар такому "спецу" как вы по 16 гривен грамм-не глупость,а идиотизм.
    Его нужно продавать как изделие,если по весу-не менее 20 гр.за грамм.
    Кстати в 13 или 14 году знакомый продавал серебряную подреницу с эмалью 19 века на одном из профильных форумов.Деньги были нужны срочно,а "спец-оценщик" давил на тяжелые времена,низкие цены на серебро,и вообще ему только лом нужен.
    Товарищ согласился на предложенную цену-цену лома,и продал ее как лом.Только я перед отправкой обработал ее молотком-клейма правда оставил в целости.Вот тут и оказалось что топивший за "продать как лом" спец думал что самый умный.
    Делайте выводы.
     
    GEOJOR та kley подобається це.
  6. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    То я бачу який ви колекціонер і поціновувач антикваріату, що молотком речі трощите. А чому ж ви не купили її не по ціні лому ? Тому що її не існувало ? Чи тому що Бариги, кругом одни бариги !!!
    Порада власнику виставте зі 190 дол і падайте до поки не куплять.
     
    СергейМихалыч, Искатель57 та kley подобається це.