Оцените 2 Печати

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем andrei30, 8 бер 2020.

?

находка

  1. печать

    0 голосів
    0,0%
  2. печать

    0 голосів
    0,0%
  1. andrei30

    andrei30 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    157
    Адреса:
    Пирятин
    Всем доброго вечера оцените будласка
     

    Images:

    1HFnNYZTbcM.jpg
    fQUpqP-vgAk.jpg
    o0M76z7UrGA.jpg
    qI5H9cckcj0.jpg
    Vziu5TZqYWU.jpg
    \Lisovik/ подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ящик з Т-34 командирський, непоганий стан. Ящик з сім"ї ветерана танкіста. Все на фото.
      1500 грн.
    2. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
    3. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    4. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    5. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
  3. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    541430.jpeg
     
    Mishel1, Befehl, Жора та 2 іншим подобається це.
  4. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    Вечер добрый.
    По первой не подскажу.
    По второй) гривен 30 и то не факт что кто то заинтересуется:( разве что для подделки документов;)

    Фото поправил
    1HFnNYZTbcM.jpg fQUpqP-vgAk.jpg С ув.
     
    Otryta, David Jäger, форт55 та 5 іншим подобається це.
  5. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Вітаю.У колекціонерів печаток(є і такі),дорожче,але їх треба пошукати.У цьому питанні спішити не варто.:beer:
     
    Otryta, David Jäger, ДЯДЯ ПАША та 2 іншим подобається це.