Бебут

Тема у розділі 'Росія', створена користувачем 11aliaksandr, 9 лют 2020.

  1. 11aliaksandr

    11aliaksandr Leutnant

    Повідомлення:
    1.839
    Адреса:
    Беларусь Минск
    Здравствуйте товарищи. Обращаюсь к Вам с той же просьбой. Определить оригинальность предмета.Спасибо
     

    Images:

    617_264820303.jpg
    617_861133756.jpg
    617_694084643.jpg
    617_-1262230557.jpg
    617_1388106732.jpg
    617_1082706532.jpg
    617_1750257960.jpg
    617_694084643.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 1 шт.)
      Новий закритий коліматор Trijicon ACOG 1x32 Green Single Dot. (Репліка) Особливість прицілу це встро...
      2900 грн.
    2. (в наявності 1 шт.)
      Планка польової колодки. Німеччина.
      200 грн.
    3. Хлопці принесли з позиції антену. Стан ідеальний На фото силікон. Пошкоджень не видно. Всі кабелі...
      140000 грн.
    4. Рідкісний шеврон артилерії орків. 2022 Харківщина. Ціна кінцева.
      3000 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Стоїть БЛІЦ ціна (в ціні вже врахована комісія аукціону ) - НЕ ТРЕБА чекати закінчення терміну, можн...
      415 грн.
  3. 11aliaksandr

    11aliaksandr Leutnant

    Повідомлення:
    1.839
    Адреса:
    Беларусь Минск
    Забыл добавить одно фото
     

    Images:

    20200209_140505.jpg
  4. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    День добрый..Лично моё мнение - пройдите мимо этого предмета.
     
    Винничанин, (Skorpion), wildcat67 та ще 1-му подобається це.
  5. 11aliaksandr

    11aliaksandr Leutnant

    Повідомлення:
    1.839
    Адреса:
    Беларусь Минск
    Всё. Я вас услышал!Мне вашего мнения хватает вполне!Огромное спасибо
     
    646dg подобається це.
  6. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса

    Ну это моё мнение по поводу, что брать в коллекцию..Предмет не то чтобы фуфловый, но есть несколько нюансов, которые напрягают.

    Интересно, послушать других..Не хотел писать первым..
     
    11aliaksandr подобається це.
  7. 11aliaksandr

    11aliaksandr Leutnant

    Повідомлення:
    1.839
    Адреса:
    Беларусь Минск
    Всегда интересно послушать и вас и других понимающих в теме.Нужно потихоньку изучать русское хо раз оно начало на глаза попадаться).Раньше не обращал внимание .Заказал Кулинского. Может что порекомендуете из литературы начинающему студенту?С уважением.
     
    646dg подобається це.
  8. Винничанин

    Винничанин Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.313
    Адреса:
    г. Винница, Украина
    Приветствую. Накладки рукояти явно новодельные, ну и по поводу ножен есть сомнения - кожа слишком уж свеженькая. С уважением.
     
    646dg подобається це.
  9. рубака

    рубака Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    568
    Адреса:
    Україна, Львів
    Рукояті новоділ, але і ржа поїла іменно клеймо???