Тарілка Bauscher Weiden

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем pan.Alex07, 8 лют 2020.

  1. pan.Alex07

    pan.Alex07 Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Волинь
    Доброго вечора шановні! Допоможіть будь-ласка з оцінкою тарілки. Діаметр 23 см, висота 4,5 см. За допомогу буду вдячний. З повагою, Олександр.
     

    Images:

    IMG_5091.JPG
    IMG_5093.JPG
    IMG_5094.JPG
    IMG_5096.JPG
    Михаил Военный Антиквар подобається це.
    1. Коп., деактив часом ( доп. деактив по закінченню торгів)
      3383 грн.
    2. 3Д копия с оригинала. Становятся на пистолет без замечаний. Пластик прочный.
      750 грн.
    3. Магазин ствол Р.08. Нарізів немає. Зняті. Нібито оригінальний
      950 грн.
    4. 20500 грн.
    5. Повністю функціональний
      500 грн.
  2. Old Wainds

    Old Wainds Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    331
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    697
    Повідомлення:
    4.485
    Адреса:
    Nordraum
    Доброго времени суток! Если без сколов и трещин 400 гривен. С ув.
     
    pan.Alex07 подобається це.
  3. pan.Alex07

    pan.Alex07 Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Волинь
    Жодних тріщин та сколів. Є тільки руді плями на дні тарілки...
     
    Михаил Военный Антиквар подобається це.
  4. romarios

    romarios General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    80
    Повідомлення:
    7.564
    Адреса:
    Украина
    Отмойте,гр 100 в цене может прибавить
     
    pan.Alex07, Серж1942 та Andregans подобається це.
  5. Серж1942

    Серж1942 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Украина
    На полчасика залейте доместосом ,идеально отмывает
     
    romarios подобається це.
  6. Old Wainds

    Old Wainds Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    331
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    697
    Повідомлення:
    4.485
    Адреса:
    Nordraum
    Самая нормальна тема для отмытия это порошок сарма, для посуды. Рекомендации мои. Отмыл им по сотню предметов по посуде. С ув.
     
    Мансур Львович та romarios подобається це.