Взрыватель ???

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем banax, 10 тра 2010.

  1. banax

    banax Oberschütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Питер
    Подскажите умные люди....zz-42 или zz-35 , а может и не оно ???
    По размерам чуть меньше пачки из под сигарет .....
     

    Images:

    10052010324.jpg
    1. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    2. ММГ підривника
      400 грн.
    3. 300 грн.
    4. ММГ підривника
      380 грн.
    5. Стан по фото,в одній чека витягується(по фото),інші нічого не витягувалося.
      400 грн.
  2. Collectioner

    Collectioner Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.473
    Адреса:
    Украина
    Вроде он, Z.Z.35 родимый.
     
  3. Zloy_kak_pes

    Zloy_kak_pes Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.261
    Адреса:
    Σκυθικές Στέπα
  4. banax

    banax Oberschütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Питер
    Спасибо ...просветили...