Часть жетона и ромбик с погон

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Mr. Black, 20. Jan. 2020.

  1. Mr. Black

    Mr. Black Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Здравствуйте. Сколько стоит? С ув.
     

    Images:

    IMG_20200120_013907.jpg
    IMG_20200120_013914.jpg
    IMG_20200120_013925_1.jpg
    IMG_20200120_013944.jpg
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 3 шт.)
      Новый; обсуждался тут: https://reibert.info/threads/pricil-dshk-aviacijnij.1429322/
      2000 грн.
    2. (в наличии 3 шт.)
      Пружина копія.
      180 грн.
    3. (в наличии 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      280 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      Пружини якісні,новоробні.В коплекті 4 пружини.
      1000 грн.
    5. Найдена с патроном внутри.Патронник в отличном состоянии,нити по всей длине.Прорежу,просверлю где ук...
      4000 грн.
  3. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Beiträge:
    6.080
    Ort:
    Україна
    Ромб без вус гривень 90 верх , разом 100 грн
     
    Mr. Black gefällt das.
  4. Old Wainds

    Old Wainds Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    331
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    697
    Beiträge:
    4.485
    Ort:
    Nordraum
    Доброго времени суток! Ромб в таком состоянии 30 гривен+ С ув.
     
    Mr. Black gefällt das.
  5. Mr. Black

    Mr. Black Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Можно узнать чей жетон?
     
    Old Wainds gefällt das.
  6. Old Wainds

    Old Wainds Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    331
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    697
    Beiträge:
    4.485
    Ort:
    Nordraum
    Закиньте в профильный раздел на определения https://reibert.info/forums/erkennungsmarken.45/
     
  7. David Della Rocco

    David Della Rocco Leutnant

    Beiträge:
    1.269
    Ort:
    Ländle
    Вітаю,
    фрагмент жетона з набивкою, імовірно, Fernsprech-Betriebs-Ersatz-Kompanie - запасная телефонно-эксплуатационная рота (погано видно через окисли).
    Щодо оцінки: тут в тему може прилізти один досить відомий на форумі персонаж (прізвище не називаю, щоб не було реклами) і наплести, що такий уламок коштує 50 гривень, як він уже оцінював в одній з попередніх тем.
    Так я Вам скажу: такі шматки на аукціоні навіть за 10 гривень брати не хочуть, тому що пересилання вийде дорожче. Відповідно, він придатний лише в якості бонусу.
    Моя Вам порада: притримайте уламок і постарайтесь віднайти іншу частину половинки. Як правило, вона валяється в радіусі пари-пари десятків метрів від знайденої. Набивка досить цікава, тому коли складете пазл - зможете заробити хоча б на пиво чи цигарки.
     
    Zuletzt bearbeitet: 20. Jan. 2020