Часть жетона и ромбик с погон

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Mr. Black, 20 січ 2020.

  1. Mr. Black

    Mr. Black Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.573
    Адреса:
    Львів, Шептицького, 17
    Здравствуйте. Сколько стоит? С ув.
     

    Images:

    IMG_20200120_013907.jpg
    IMG_20200120_013914.jpg
    IMG_20200120_013925_1.jpg
    IMG_20200120_013944.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги славетний СХП кулемет MG 42 “Hitler’s Buzzsaw” під холостий патрон 7,62×51 NATO (плас...
      130000 грн.
    2. Стан складського зберігання.
      1000 грн.
    3. Оригинальный газовый регулятор MG-34. Не коп. Складское хранение
      900 грн.
    4. 2000 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна. Нова.В лоті 1шт.
      500 грн.
  3. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    Ромб без вус гривень 90 верх , разом 100 грн
     
    Mr. Black подобається це.
  4. Old Wainds

    Old Wainds Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    331
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    697
    Повідомлення:
    4.485
    Адреса:
    Nordraum
    Доброго времени суток! Ромб в таком состоянии 30 гривен+ С ув.
     
    Mr. Black подобається це.
  5. Mr. Black

    Mr. Black Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.573
    Адреса:
    Львів, Шептицького, 17
    Можно узнать чей жетон?
     
    Old Wainds подобається це.
  6. Old Wainds

    Old Wainds Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    331
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    697
    Повідомлення:
    4.485
    Адреса:
    Nordraum
    Закиньте в профильный раздел на определения https://reibert.info/forums/erkennungsmarken.45/
     
  7. David Della Rocco

    David Della Rocco Leutnant

    Повідомлення:
    1.269
    Адреса:
    Ländle
    Вітаю,
    фрагмент жетона з набивкою, імовірно, Fernsprech-Betriebs-Ersatz-Kompanie - запасная телефонно-эксплуатационная рота (погано видно через окисли).
    Щодо оцінки: тут в тему може прилізти один досить відомий на форумі персонаж (прізвище не називаю, щоб не було реклами) і наплести, що такий уламок коштує 50 гривень, як він уже оцінював в одній з попередніх тем.
    Так я Вам скажу: такі шматки на аукціоні навіть за 10 гривень брати не хочуть, тому що пересилання вийде дорожче. Відповідно, він придатний лише в якості бонусу.
    Моя Вам порада: притримайте уламок і постарайтесь віднайти іншу частину половинки. Як правило, вона валяється в радіусі пари-пари десятків метрів від знайденої. Набивка досить цікава, тому коли складете пазл - зможете заробити хоча б на пиво чи цигарки.
     
    Останнє редагування: 20 січ 2020
    Лесной комар, DRAMMATURG, Polisyaka та 2 іншим подобається це.