У мене починалось із оцієї теми:https://reibert.info/threads/bojova-bartka-chi-vse-taki-saperna-sokirka.420433/ А дальше були знахідки камрадів з Буковини.
А чи маєте інформацію, який полк гонведів був у Ваших місцях? Цікаво порівняти, які саме підрозділи викоритовували фокоси.
Ні, та взагалі дивно що жодного капену, окрім однієї кокарди FJ1 - пряг на всіх десь до ста буде, а по фалеристиці без різномаїття - чому так?
Ви не подумайте що я фанат лише Першої Світової, хоча кого я обманюю - так і є. Але інколи тягне походити по інших періодах, ну і однією з найцікавіших є "давні періоди". До вашої уваги кілька монет що були колись гаманцем, на фото не всі монетки, до слова разом було приблизно 30 шт, це рахуючи з "заліпухами"
Прийшла зима, вирішили розвіятися після свят, взяли малолітражку і гайда на пошуки, трохи по полю, трохи по лісу і ми на місці. Як результат кілька пряжечок, не часто трапляються пряги по Другій, тому й раді, в цьому ліску ми вперше, як погода дозволить треба буде заїхати ще разок!
-6, -7 за бортом ) мій максимум було кілька зим тому -18, але то вже збочення якесь, циферки на Деусі оновлювалися із запізненням в 3-4 секунди, тепер я мудріший став
Була хороша осіння поїздка в гори, правда дощ вніс свої корективи але настрою не зіпсував. Вдалося знайти хороше місце по австро-германцям 1915 року, всім гарного перегляду
Дякую, якщо чесно ще навіть не брався до миття пряжок та кокард, думаю на днях помию на виставлю фото!