Вітаю! Питання,скільки такий ММГ може коштувати? Все крутиться від руки. Всі прокладки на місці. Фарба рідна. Внутрішня гумова прокладка(не знімається) м'яка,під нею ще є змазка,яка її і зберегла. Клеймо присутне. Мита водою і щіткою. ВВ та КД геть відсутні. Взривак був теж без фарби,бо блестів як яаяа кота. Потім потемнів,відшліфоіаний 1000. Також з нього механічно зняті залишки троса,який на щастя не прикіпів. Пружину не чистив взагалі. Внутрянту взривака/воспламенітеля легенько пройшовся латунною щіткою,хоча особливої потреби не було. Стопорна шпильках теж пішла,хоч і не зразу.Була трохи підіржавлена. Метал дуже міцний,майже "склад" Низ має фарбу,але трохи постраждала від іржі. Дно трохи постраждало,по місцю завальцовки,але як на мене не критично. Відломані але є дві планки з'єднюючі.
Внутрішні прокладки. Зліва-направо: 1 ряд- гумова прокладка,м'яка,щось ближче до піногуми,закриває низ механізма і входа втулок; контр втулка втулки КД. 2 ряд- паперова прокладка з сіткою,стоїть між фіксуючою планкою і КД;прижимна втулка КД.
Головна частина. Один верхній гвинт розсипався,кришка має легку щілину. Механізм постановки на бойовий взвод працює легко,від монети. Зрізна чека ціла,ударнік не виймав. Капсюль залитий ВД.
Певно Ви помиляєтесь. Сам Т.МІ.Z 35,нерозбірний,продавали 100-200гр. Копаний, шпаклеваний,мальований корпус здається за 700. А тут ще + всі прокладки і пружина. А також в рідній фарбі.
Я свою 42-ю в отличном сохране продал выше 1500грвн,а это 35 и в отличном сохране,нечастая,ставьте с 1500гвн,что на мой взгляд реально,но и не страшно поставить с 1грвн.
Дай Бог, чтобы я ошибался - только порадуюсь за Вас. Но опыт, сугубо на личных продажах: - взрываки, в хорошем состоянии, и до 100 грн. не дотягивают: https://reibert.info/lots/t-mi-z-35.325383/ https://reibert.info/lots/t-mi-z-35.379176/ Самих мин продал не один десяток, и 35-е и 42-е - цена от 200 до 400 грн. https://reibert.info/lots/t-mi-42.325378/ https://reibert.info/lots/t-mi-42.414968/
ТМіZ-35 у Вас по ссылкам в на порядок в худшем состоянии, чем у топикстартера. Ну и Сравнивать продажи некомплектных и ржавых ТMi 42-х и комплектной ТМі-35 в краске немного некорректно
К сожалению лот уже не высвечивается на фиолетовом,вот нашёл у себя в архиве продажу своей 42-й в краске. 11-03-2018, 21:57:39 ТМИ-42 ТМИ-42 2 305 грн ANDREAS D
Дякую,всім,хто прийняв участь в оцінці. Так, міна в фарбі,бо лежала в бліні,в алюмінієвий переносці. Догори дном. Це і зберегло її. Як і взривак. Поїде на аукціон,посилання дам сюди.