Гільзи.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Levchak Yarek, 25 жов 2019.

  1. Levchak Yarek

    Levchak Yarek Schütze

    Повідомлення:
    5
    Хто підка по гільзам, чи варто виставляти на продаж. Є близько 100 шт нечищені в різному стані 20191025_194911.jpg 20191025_194904.jpg 20191025_194644.jpg 20191025_194617.jpg 20191025_194430.jpg 20191025_194450.jpg 20191025_194911.jpg 20191025_194904.jpg 20191025_194617.jpg 20191025_194430.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. 7.Капен Ерцгерцог Фрідріх Австро Угорщина
      1300 грн.
    3. Горіх на пілотку МВС СРСР,жіночу,стан гарний.
      150 грн.
    4. Высота 35 мм, ширина 27 мм, тяжелый металл, гарантия подлинности, для реставрации или оформления Пер...
      200 грн.
    5. Крыло от орла на пикель - копанное
      250 грн.
  3. Снайпер.74

    Снайпер.74 Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.781
    Адреса:
    Украина Токмак
    патрон ЛЕБЕЛЬ 8х50
     
    Пенсионер58 подобається це.
  4. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    Здравствуйте, маузер - румын. Производитель: Pumitra Voina Anonima Romana, de Brasov. Румыния город Брашов. :DПростите, но это всё лом цветмета...:confused::rolleyes:
     
    Снайпер.74 подобається це.
  5. Levchak Yarek

    Levchak Yarek Schütze

    Повідомлення:
    5
    А лебель чегото стоят гильзи.
     
  6. Levchak Yarek

    Levchak Yarek Schütze

    Повідомлення:
    5
    Спасибо.
     
    Пенсионер58 подобається це.
  7. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    На жаль - по ціні кольорового брухту:(:oops: І ще спробуй здати - у нас приймають у 2 рази нижще по ціні звичайної латуні чи бронзи...:mad:
     
  8. Levchak Yarek

    Levchak Yarek Schütze

    Повідомлення:
    5
    Дякую. Буду щось з них робити... на брухт шкода.
     
    Пенсионер58 подобається це.
  9. Юра К

    Юра К Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    335
    Адреса:
    Waterland
    Приветствую у нас прыйомщыки берут как лом латуни по стандартной цене 70 за кг но требуют штоби капсуль бил свердльон немагу понят што у вас там за прийьомки такиэ? С ув
     
    Миша-Клад подобається це.