Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Veniaminn

    Veniaminn Obergefreiter

    Messages:
    78
    Location:
    Украина
    Бо вони шось знають, а ми з вами ні.
     
    slawuta5 and Grifon 88 like this.
  2. Интересные лоты

    1. Оригинальный комбинезон для технического персонала американской армии. Ткань средней плотности на тё...
      800 грн.
    2. Комбінезон новий виробництва Іспаніі. Резинка пояса тягнеться +20 см.
      750 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Рабочий (технический) комбинезон. Пошив классический : застёгивается на змейку, два нагрудных карман...
      500 грн.
    4. Комбинезон для работы в холодное время года. Внешняя ткань средней плотности, смесовая. Утеплён синт...
      850 грн.
    5. 1000 грн.
  3. Пане Дітріх, північніше Знам'янки не копали?
     
    slawuta5 and cer like this.
  4. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    копали. :beer:
     
    slawuta5 and Grifon 88 like this.
  5. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    546
    Location:
    Прилуки, Україна
    Там є такі лоти, що доказують, що я таки не еврей) Наприклад, в мене ціла коробка з совковими гудзиками, кокардами та петличними знаками була, де ділась, і не знаю. А люди продають таке. А я і не подумав навіть.
    Грошики, воно, таки під ногами валяються)))
     
  6. по скіфам там як?
     
    slawuta5 and cer like this.
  7. Витт

    Витт Oberst

    Messages:
    3,587
    Location:
    Украина
    Я теж пороздарював багато чого, а люди на тому копійку мають :)
    Як можна гудзика за 7 грн. Продавати??:eek:
     
    slawuta5, cer, Veniaminn and 3 others like this.
  8. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    100% тре час від часу під ноги дивитись!
     
    slawuta5, cer, Veniaminn and 2 others like this.
  9. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    є, але північніше десь 15-20 км не був
     
    slawuta5 and cer like this.
  10. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    546
    Location:
    Прилуки, Україна
    А про яку ви Знамянку трете? Бо біля мене теж Знамянка є, і теж скіфи.
     
    slawuta5 and cer like this.
  11. дякую, що є я бачу і з супутника :D
     
  12. та Знам'янка що зліва від Ляксандрії
     
  13. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    я ж той, лісовичок) більш)) партизаню потрошку.
     
    slawuta5, cer, Veniaminn and 2 others like this.
  14. вашу Знам'янку не подивлюсь бо поки всі фото літні, тільки 17 року ті що треба але зроблені о 3 год ночі, тому все темне а в сліпу їхати далеко нема сенсу.
     
    slawuta5, cer and georg_ like this.
  15. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    546
    Location:
    Прилуки, Україна
    А таки да. То можна скооперуватись.
    Є там поряд ще одне цікаве місце, так до нього і не доїхали колись.
     
    slawuta5, cer and Grifon 88 like this.
  16. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
    Ондо дивіться на лоти: https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&user_id=33803
     
    slawuta5, cer and georg_ like this.
  17. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    546
    Location:
    Прилуки, Україна
  18. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Messages:
    3,514
    Location:
    Київ
    А що,вам там в бані медом намазано,
    чи у вас там "Бессменная генеральская вахта"??????:beer::beer::beer::beer::beer:
    153e81d13763a3f33839279962ad9b50.jpg
     
  19. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
    Прапорщик і на пенсії знайде раніше сховане. Не про Вас а про продавана.
     
  20. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
    Свіжі знахідки з лісу:
     

    Images:

    72435451_509775179800223_2279271979288625152_n.jpg
  21. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    546
    Location:
    Прилуки, Україна
    Камрад пару днів тому саме розповідав, як в одногт прапора бачив навіть стопки трусів. Питав, нащо тобі? Той каже, на пенсію піду, продавати буду, таки + до пенсії.
     
  22. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
    І куди той пес ото летів?
    71170744_682541242253232_2438302012530491392_n.jpg
     
  23. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
  24. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
    Анекдот:
    Притулок для тварин. Сидить дівчинка-волонтерка, заходить дядько в поношеному камуфляжі з собакою.
    - Добридень, чим можу допомогти?
    Відповідає собака:
    - Та от, мене в притулок здаємо.
    - Ой, та ви говорите? Як же так, як же навчились?
    - Самоучка я. Сама, все сама. Як навчилась говорити, зрозуміла, що треба робити щось корисне. Спершу в МНС працювала, людей під завалами та снігом шукала. Почалась війна - пішла добровольцем. І от якось, під Марʼїнкою, було, криють нас "гради", танки повзуть, пацани розгубились, завмерли, а я гранату в зуби та під перший танк, ну підірвала, потім...
    Чоловік перебиває:
    - Отого й в притулок - бреше весь час. В Краматорську вона сиділа.
     

    Images:

    71904457_2533722363340138_3369363257725812736_n.jpg
  25. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
    Солодких снів:
    72219200_132163524829425_3275019606669918208_n.jpg
     
  26. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    546
    Location:
    Прилуки, Україна
    Та там одна ходячка. На вагу хіба спродати...
     
    slawuta5, Ivan Susanin, cer and 2 others like this.