Люди должны жить достойно, государство должно в этом помогать. Иначе его нужно демонтировать. Жаль, что в украине нет настоящих полковников. Хунту я бы поддержал. По другому руки коротки этих псевдопатриотов-клептоманов перевешать. Как в Европе не будет (с).
Про гоев конечно обидно. Гоями мы были при Вальцмане. Теперь-то всё в порядке. Значит ждём, еще чуть-чуть. Спокуха
Є ЗАЗ-965 з поршівським мотором за .... тис$ ну і що ? Тут цікавить повсякденне життя а не колекціонерські понти.За 8т.ойро можно взяти круту тачку, яка під термін євробляха даже на відстані між галактиками не підійде.
Посмотрел только что раду что они там принимают , так это хохма какая-то село Рябухово Харьковской обл. переименовать в село Гуляй-поле и так по списку, им там что делать нехер ?Или законов мало первой необходимости которые ждут миллионы украинцев ???
Да те вообще болт забивали на раду по 20 чел сидело и ни хрена не делали . А здесь даже медведкин ( который кум хуйла) не прогуливает .
Думаєте тепер в 2 рази швидше будуть переіменовувати (нааслєдіє совка)? Цікаво чим вони настрахали прогульників,мабуть посадять на чисту зарплату,а це як відомо ,найстрашніша кара для депутата.
Внутри ЕС растаможки между собой как таковой нет. Поэтому поляки и литовцы этим пользуются. Украина, вступивши в ЕС, тоже будет иметь такую привилегию. Боремся за вступление в ЕС, а не за бляхи.
Можна подумати це ЄС придумала для нас акциз і мито Попередникам МВФ заважав,тепер і не ніхто не згадує!
Даже і далекій перспективі нам це не світить. Бо треба щоб було підігнане законодавство, а в нас тіж самі податки розраховуються не по формулі "а+б=с", а по складним інтегральних формулам з кучою коефіцієнтів, де маленький незначний коефіцієнт може "обнулить" податок - для своїх, а когось зробити банкротом і вічним боржником. За всі роки незалежності майже ніяких кроків до зближення зроблнено не було, а навпаки, накручення бюрократичного апарату і різних законів. Так було в Естонії - спочатку закони були підігнані під ЄС, а потім приєднання. В кращому випадку то можуть ввести зону вільної торгівлі, але як на мене нашим компаніям не вигідно щоб сюда зайшов ЄС зі своїми товарами, так само мабуть і в ЄС бояться щоб Украхна не стала перевалочною (транзитною) базою усього світу де будуть тільки в кращому випадку етикетки країни виробника переклеювати. До речі з Ізраелем підписали зону вільної торгівлі, а по чому там "ізраельбляхи" ?
В Литве нету. В Польше есть : - двигатель обьемом до 2.0 л. - 3,1% ; - двигатель обьемом больше 2.0 л. - 18,6%.