що це може бути?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Хуторянські Замальовки, 27 сер 2019.

  1. Хуторянські Замальовки

    Хуторянські Замальовки Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    71
    по війні я слабо ходжу, більше тягне до монет. ходив по хуторцю в районі бойових дій. стандартний набір - гільзи 9 мм та з птр, гранати, детонатори тощо. попалась така чи то лапа чи то ще якась дурниця. може бути хуторське, а може бути і військове. цікавить, що воно таке і з чим їдять. кріпилося до чогось дерев"яного. знизу номер 2944. з повагою до всіх IMG_20190826_120812.jpg
     

    Images:

    IMG_20190826_120946.jpg
    IMG_20190826_121015.jpg
    IMG_20190826_121033.jpg
    IMG_20190826_121106.jpg
    IMG_20190826_121119.jpg
    IMG_20190826_121142.jpg
    0-02-04-bfeef561034a6b3634729cf2313592771126a8af9f94d471e3aa872e19aa5142_622b75f.jpg
    Пенсионер58 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Все, як на фото. Чудовий екземпляр в колекцію! Корпус в міцній сталі, нічого не сиплеться і не відва...
      2950 грн.
    2. Переноска для М 24 Все рідне ,рідна фарба.
      15000 грн.
    3. Макеты двух минометных мин СССР 50 мм. Состояние по фото. Без взрывчатых веществ. Цена за 2 шт.
      300 грн.
    4. 160 грн.
    5. Немного почищено - помыто . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты!!! Лоты разбиваю и комбинирую...
      350 грн.
  3. Isken

    Isken Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    78
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    143
    Повідомлення:
    598
    Адреса:
    Украина
    Рама от ручной мотыги.
     

    Images:

    36517484-FA48-456D-AC5B-F918C2FD7013.jpeg
    58295CCE-B8C6-4F0A-8175-A4B061DE4E43.jpeg
    39515C21-1C9B-49EC-BF97-8177665EA60E.jpeg
    763A9904-E560-42B9-9224-9B78C9C382C5.jpeg
    Provada81, vgvg4, OttoSk та 8 іншим подобається це.
  4. Хуторянські Замальовки

    Хуторянські Замальовки Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    71
    я вам дуже вдячний. з повагою
     
    Isken подобається це.