Посоветуйте кнопочный телефон

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем G-Class, 12 сер 2019.

  1. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
  2. Цікаві лоти

    1. Плити Бельгія,вага 2,8 кг, степінь захисту 6, кераміка+поліетилен, нові в целофані запаковані.Ціна з...
      6000 грн.
    2. Смотрите и приобретайте другие мои лоты,есть всегда новые интерестные поступления ,(адекватный торг...
      1145 грн.
    3. Кавер "Sumpfhügel" Неуставной кавер на германский шлем WWII (авторская работа) Имитация бо...
      850 грн.
    4. Бічні бронеплити ESBI, в розмірі Medium, з м'якими балістичними пакетами з кевлару та підсумкам...
      5000 грн.
    5. Вітаю маю гарні плити ,розбагатів , купив, зберігав для наступних бойовок , але так і не дійшло,...
      20000 грн.
  3. dspy

    dspy Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.335
    Адреса:
    Київська область
    Це звичайні китайфони в гарному корпусі, типу сігми і т.д.
     
    sergusdn, Wiking730 та G-Class подобається це.
  4. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    Тю блін:confused:
    Корпуса дійсно нічого такі.
    Не можу ніде знайти ціни на нові кнопочні Kyocera..
     
    dspy подобається це.
  5. dspy

    dspy Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.335
    Адреса:
    Київська область
    Я теж
     
  6. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    Знайшов сайт , хтось з Рівного продає телефони з США, але кнопочних японців там нема.
    І на ібеях теж.
     
    dspy подобається це.
  7. dspy

    dspy Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.335
    Адреса:
    Київська область
    Після того як накрилася моя походна nokia x1-00, вже більше року шукаю заміну. зараз знайти якісний кнопочний тел новий практично не можливо.
    В рюкзаку зараз ношу sigma dz-67, в режимі очікуванна тримає приблизно 30днів і є ліхтарик.
     
    G-Class подобається це.
  8. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    7.130
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    В них не така вже й багата лінійка кнопочних телефонів :
    http://www.kyoceramobile.com/phones/?filter=type:basic
     
    G-Class та dspy подобається це.
  9. znayka

    znayka Obergefreiter

    Повідомлення:
    74
    Адреса:
    Украина
    Розкладушки продают на олх, бу
     
    Wiking730 та G-Class подобається це.
  10. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    Я хочу именно такой .
    Если конечно он стоит не 300$ и больше.
     

    Images:

    specs.png
    Reinhard T.E. Heydrich, Wiking730 та dspy подобається це.
  11. dspy

    dspy Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.335
    Адреса:
    Київська область
    Контрактний 90$ у штатах

    Я теж чекаю коли в Україні з'явиться.
     
    znayka, Reinhard T.E. Heydrich, Wiking730 та ще 1-му подобається це.
  12. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    Я розумію так, звонилка повинна бути з кнопками, довго тримати зарядку і мати хороший зв'зок та звук , а сенсор - для інтернету, навігаторів та інших комунікацій .
     
    Клякса, Reinhard T.E. Heydrich, dspy та ще 1-му подобається це.
  13. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    А це як контрактний:) ?
    Поясніть будь-ласка темній в сучасних технологіях людині.
     
  14. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    7.130
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Телефон от конкретного оператора мобильной связи.
    Оператор продает телефон с контрактом - обязательством пользоваться только его, оператора, услугами в течении оговоренного времени, обычно не менее года.
     
    Останнє редагування: 14 сер 2019
    G-Class та dspy подобається це.
  15. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    Шо ж так не везет с этими кнопочными телефонами:smile_1:...
     
  16. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    dspy подобається це.
  17. dspy

    dspy Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.335
    Адреса:
    Київська область
  18. Reinhard T.E. Heydrich

    Reinhard T.E. Heydrich Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.923
    Адреса:
    Česká Republika
    И без SIM-lock'a работает только с симкой оного оператора.Лечится у кулибиных на радиорынке занедорого.
     
    Briter, Wiking730, dspy та ще 1-му подобається це.
  19. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    Ще не дивився посилання, але 400$ за телефон я не згоден викласти хай би який він не був .
    Хоча це єдиний який мені дійсно сподобався за довгий час пошуків .
     
    Reinhard T.E. Heydrich та dspy подобається це.
  20. dspy

    dspy Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.335
    Адреса:
    Київська область
    99
     
    Reinhard T.E. Heydrich та G-Class подобається це.
  21. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    400$ баксов же ж:mad:
    От беда :smile_8:
     
    Reinhard T.E. Heydrich подобається це.
  22. dspy

    dspy Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.335
    Адреса:
    Київська область
    з ebay 100 телефон + приблизно 50 доставка та коміісія посередника
     
    G-Class подобається це.
  23. dspy

    dspy Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.335
    Адреса:
    Київська область
    Це якщо кулібін знайомий то за недорого.:beer:
     
    G-Class та Reinhard T.E. Heydrich подобається це.
  24. G-Class

    G-Class General-major

    Повідомлення:
    6.868
    Адреса:
    Diepholz
    Це новий телефон :eek: ?
    Комісія посередника мабуть теж баксів 100 буде..
     
    dspy подобається це.
  25. dspy

    dspy Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.335
    Адреса:
    Київська область
    Написано як новий без коробки, я собі такого брав(був як з вітрини але без тарнспортних плівок).
    коммісія зазвичай 10-20% + пересика 10-30$
     
    Reinhard T.E. Heydrich та G-Class подобається це.
  26. chesh

    chesh Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    849
    Адреса:
    Україна!
    Йой... ну така ж гарна тема :D. Шановний
    VOLF 9 тіко будь ласка не гнівайтеся, от чесно, зовсім не мав наміру Вас обідити
    З Вашого мовчазного дозволу висловлюся - Ви або балувана Галя, або в Вас критичні дні
    Ну ні як і ні кому не вдалося Вас на щось вмовити, вже п'ять сторінок мыло по тазику ганяем...
    Просто таке собі прийшло на думку, тіко не гнівитеся будь ласка, зовсім не мав наміру Вас якось зобідити
    З щирою повагою!!! :beer:
     
    Boris Pryanikov, G-Class та Reinhard T.E. Heydrich подобається це.