Від чого ступиця?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Володимир Гарасимлюк, 25 тра 2019.

  1. Володимир Гарасимлюк

    Володимир Гарасимлюк Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    45
    Ступиця з позицій ВОВ
     

    Images:

    20190525_122522.jpg
    20190525_122547.jpg
    20190525_122609.jpg
    20190525_122637.jpg
    artyr .1313 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний
      550 грн.
    2. Фляга старовинна кишенькова вінтажна виробництва Франціі
      450 грн.
    3. Все, як на фото. В гарному колекційному стані. Клеймо підглазурне від відомого у Рейху виробника. Фі...
      1900 грн.
    4. Оригінал, в гарному стані, без сколів та тріщин. Цікаве підглазурне клеймо зі зміщенням. Іншого тако...
      1550 грн.
    5. Знайдено у землі.Мито водою,не чистився.Послуги банку за рахунок покупця.
      350 грн.
  3. kobr

    kobr Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    926
    Адреса:
    Киев и рядом
    Думаю, что сельхоз. Регулируется подъем-опускание рамы по отношению к земле. Может плуг какой, даже у навесного колесо сзади должно быть.
     
  4. Володимир Гарасимлюк

    Володимир Гарасимлюк Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    45
    Недумаю. Надто глибоко в лісі.Та і позиції великі.Хоча 《чем чорт не шутит》
     
  5. kobr

    kobr Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    926
    Адреса:
    Киев и рядом
    Коленчатые оси применяются для натяжения гусениц, но эта становится жестко, и по ширине - что ж там за гусеница станет?
    Сдается мне, что-то подобное видел на тяжелом мотоцикле, но не уверен. Если бы еще размеры ТС дал...
     
  6. nex92

    nex92 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    4.029
    Адреса:
    Шмурдленд
    Это у вас натяжное устройство ленивца танка Т-70 или машин на его базе.
     

    Images:

    кривошип.jpg
    крывошип2.jpg
    Искатель 3, az23, kobr та ще 1-му подобається це.
  7. Володимир Гарасимлюк

    Володимир Гарасимлюк Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    45
    Велике спасибі!:beer:З повагою!
     
  8. nex92

    nex92 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    4.029
    Адреса:
    Шмурдленд
    А вы на фото в первом посту внимательно посмотрите.
     
    kobr подобається це.
  9. kobr

    kobr Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    926
    Адреса:
    Киев и рядом
    Все у вас верно, открыл фотки на компе, и все разглядел в деталях!
     
    nex92 подобається це.
  10. Володимир Гарасимлюк

    Володимир Гарасимлюк Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    45
    Фото трохи не получились.Нижні кріпленя тоже є. Напевно все таки Т-70.З повагою! Там на оприділці є ще одна річ.Досить цікава!
     
    kobr та nikolau7 подобається це.