Вітаю Як розумію, це була покищо остання справжня "тотальна війна" з шеллінгом мирних містечок баллістичними ракетами в рамках стратегіі "щоб було"
Все було пристойно - мільйони іонійців наперли з ареалу тритисячолітнього мешкання. Консервативні османли до такого не додумались.
Тут було десь хвилин 40 тому вже +30, але зараз пішли хмари та небо затягли, піднявся вітерецьб то в нас вже +28!!)) Я вже тежко відпрацював, робочий час короткий, десь від 7-00 до 11-00, бетон та цегло)
можу показати правильні речі як в патині скловидній так і савсем без, як вчора бронзу зробили, ну максимум місяць в сарайчику побуло.
Ось у нас стоїть така сушарка,соляри жере 200-250л.за один чотиригодинний прийом Вирішили поставить дровяну,палєтами...,все є в комплєкті,тіки кочерги ще треба
Макс колись коли я бусом сутками по чергах по митницях стояв,пасажирам закачав серіал ,,Захватывающий турецкий сериал Воскресший Эртугрул поведает зрителям историю одного тюркского владыки,, явна пропаганда ,але трохи прив'язаний до історії....показові бої на шаблях,хоч на конях їздять , костюми ,шкіра і т.д. Чи варто тратити час,якщо тупо десь сидіти,то можна передивитись.