Пулемет Максим

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем swat12, 21 бер 2019.

  1. swat12

    swat12 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Украина
    Приветствую, Комрады.
    Интересует реальная стоимость такого аппарата. Агрегат 44го года выпуска. Паспорт есть. Станок стальной. Из ЗИПа только ящик и чехол на коробку. Прежний хозяин восстановил личину - хотел сделать СХП, но не успел. Остальное на фото.
    Заранее спасибо.
     

    Images:

    IMG_20190321_094139.jpg
    IMG_20190321_094227.jpg
    IMG_20190321_094606.jpg
    IMG_20190321_094643.jpg
    IMG_20190321_094656.jpg
    IMG_20190321_094822.jpg
    IMG_20190321_095135.jpg
    IMG_20190321_095209.jpg
    IMG_20190321_094350.jpg
    kley, suvorov-n, Kox 263-1 та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Стан та комплектація на фото. Припущу, що це чехословацький Vz23, зразка 1923 року. Якщо помиляюсь,...
      1350 грн.
    2. Гарда офіцерської шашки РІА взірця 1881року
      1500 грн.
    3. Штык бучер 1917 , кнопка рабочая
      9300 грн.
    4. Тесак Австро-Венгрия, саперный, модель 1915 года. ========= Общая длина, с ножнами 550 мм. Длина...
      14000 грн.
    5. Залізо протравлене в кислоті та пофарбоване.
      2950 грн.
  3. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.217
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго, фото желают лучшего. В Ибисе ммг от 12 000 грн.
    С Уважением.
     
    swat12, НКО_СМЕРШ та artyr .1313 подобається це.
  4. swat12

    swat12 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Украина
    Дешевле, чем здесь макеты калашей продают? Классно! Адрес в личку не подскажете?
     
    kley, Нематод та Рост76 подобається це.
  5. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.217
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    С час скину скриншот с кодом, реально более менее нормальный порядка 30 000 грн в прошлом году на форуме схп был, хотели 25 000 грн. Не отслеживал за ненадобностью.
    С Уважением.
     
    qwerty3 та swat12 подобається це.
  6. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1368
    Лоти
      на продажу:
    91
      продані:
    2.577
    Повідомлення:
    3.304
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Вітаю.
    Не менше 25000грн
     
    Рост76, vgvg4, tolstiyyyy та ще 1-му подобається це.
  7. StrelokPS

    StrelokPS Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    58
    Повідомлення:
    3.973
    Адреса:
    Украина
    от 1000 у.е. не дешевле. второго завоза не будет. новых не пилят
     
    swat12 та Рост76 подобається це.
  8. micromayor

    micromayor Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    209
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    396
    Повідомлення:
    1.608
    Адреса:
    Украина Харьковская
    1000уе сейчас никто не даст.
     
    swat12 та Jakes подобається це.
  9. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    kley, Bakay, Рост76 та ще 1-му подобається це.
  10. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    2.650
    Адреса:
    Kyiv
    В Ібісі нема, то старі оголошення з сайту не прибрані, але товару немає в наявності.
    По ринку - 25-28 тисяч щоб продавати.
    20 - 22 - щоб продати.
     
    swat12 та Рост76 подобається це.
  11. swat12

    swat12 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Украина
    kley подобається це.