smith&wesson cuttin horse 0030 и 0028 отзыв или цена

Тема у розділі 'Ножі, мультитули та холодна зброя', створена користувачем a83, 12 бер 2019.

  1. a83

    a83 Schütze

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    львов
    Помогите оценить ножи или поделитесь опытом использование. Пойдут для начала?
     
  2. Цікаві лоти

    1. штик часів ПСВ.Все оригінал.клейма показав. стан непоганий.
      2000 грн.
    2. Окопник, все на фото, пружины держат, кнопка работает, лезвие норма , не сточен, кожа м...
      4050 грн.
    3. Міцні, не сипляться,стан на фото. Багнет входить.
      350 грн.
    4. Тесак австро-угорський 1854 року
      32000 грн.
    5. Продам оригінальний німецький штик S98/05 n.A. mit Sägerücken (бучер) часів Першої світової війни. •...
      9500 грн.
  3. Боланд

    Боланд Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Адреса:
    Украина
    Пойдут для начаоа чего ? Сталь практически пластилиновая, заточку держит откровенно слабо, дешевенькое г..., одним словом. Можно купить китайца намногт поярче этого.
     
  4. a83

    a83 Schütze

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    львов
    А гайдсманы китайские получше?для начала как первый нож получше
     
  5. Боланд

    Боланд Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Адреса:
    Украина
    Ну не на рынке типа гранд вей, жти откровенное дерьмище, ганзо, энлан бее, типа таких
     
  6. a83

    a83 Schütze

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    львов
    А у вас какой в пользовании?
     
  7. a83

    a83 Schütze

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    львов
    IMG_20190311_110509952-1.jpg ВотВотиз этого выбрать что? Только не хотел сирейтором
     
  8. Боланд

    Боланд Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Адреса:
    Украина
    Не могу разобрать ножи четвертый и последний в верхнем ряду
     
  9. Боланд

    Боланд Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Адреса:
    Украина
    У меня бенчь, бокер, викс и вовы метролога, этих хватает на любой случай
     
    jimmy_tudeski подобається це.
  10. a83

    a83 Schütze

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    львов
    А есть что достойное внимания на фото?
     
  11. jimmy_tudeski

    jimmy_tudeski Leutnant

    Повідомлення:
    1.094
    Адреса:
    UKR
    Вижу хороший EDC нож (на каждый день) шестой в нижнем ряду с лева на право. Kershaw Leek (1660) называется. Имеет хороший плейновый (ровный) клинок и удобную стальную рукоять. Вот камрад такие новые продаёт на форуме можете почитать описание и характеристики https://reibert.info/threads/ot-kompanii-kershaw-model-leek-1660.1043548/
    Тем более я думаю, что на Вашем фото как раз оригинал:
    IMG_20190311_110509952-1.jpg
     
    Odezza подобається це.
  12. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Спочатку визначьте цілі, для яких Вам потрібен ніж. Приблизно його параметри, довжину леза. Потім, гроші, на які Ви розраховуєте. І тільки тоді можна буде СПРОБУВАТИ щось Вам порекомендувати.
     
  13. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Випереджаючи Ваше запитання, скажу який ніж у мене.
    Зараз ношу Онтаріо Рет 1, по простому - Пацюк. А в запасі є: Вікторинокси, Опінель, Бенчмейд, Колд Стіл, Бак, Бьокер, Кізляр, Ліонстіл, КРКТ, Спайдерко, Ле Тьєрс, ну і більше 350-ти совітських складних ножиків.) )
     
    jimmy_tudeski подобається це.
  14. a83

    a83 Schütze

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    львов
    Так там на фото лік оригінал, приглядався до нього але маловатий. Просто хотів складня щоб на кожен день але буває треба взяти з собою в похід на 2-3 дня а з тим що є нескладним були проблеми на таможні, здоровий
     
  15. a83

    a83 Schütze

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    львов
    Так там на фото лік оригінал, приглядався до нього але маловатий. Просто хотів складня щоб на кожен день але буває треба взяти з собою в похід на 2-3 дня а з тим що є нескладним були проблеми на таможні, здоровий
     
  16. a83

    a83 Schütze

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    львов
    Лезо 80-90… без серейтора. Хотів такого щоб не чорне лезо і не дуже дорогого щоб не шкода і зазубрити
     
  17. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Почну з кінця. Треба намагатися використовувати ніж так, щоб не "зазубрити".)))
    Кожен інструмент має своє призначення. Ножем ріжуть, топором рубають, пилкою пиляють і т. д.
    Ну, то таке. Пропоную Вам подивитися в бік ножів Скіф. Говорять, що за свою ціну не погані. Також, можна щось подивитися і з інших китайців - Магнум, Біі. Моделей у них дуже багато, вибирайте під свій смак.
     
  18. a83

    a83 Schütze

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    львов
    Бачив пару скіфів, так якось ніжно закріплений клинок, точно буде сильно люфтити, в майже новому легенько вже з коробки гойдається і це реально відчувається
     
  19. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Це, скорше за все, говорить про послаблення вісьового гвинта. Його трохи підтягнути і буде все гуд.
     
  20. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Подивіться ще на ножі фірми Enlan. Також цілком нормальний китай. Щодо ціна - якість.