Ремень Deutsch

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем S.O.G., 11 кві 2018.

  1. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Наконец-то нашел что-то похожее: Wasserschutzpolizei - полиция охраны рейха /полиция водных путей http://cartalana.org/095war-31.php пункт 172
     
    1. Продам редкий курок на жандармский/командирский Наган..Все оригинал.Без вмешательств.Прекрасно/прави...
      8957 грн.
    2. 410 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      Пружина якісна,новоробна.В лоті 1шт.
      370 грн.
    4. Тяга спуску, робоча
      210 грн.
    5. Латунна протирка до нагана на ПСВ,клеймо 8
      350 грн.
  2. ХимераКР

    ХимераКР Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    95
    Повідомлення:
    3.288
    Адреса:
    Україна
  3. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Я це вже бачив і вважаю, що ясності ніхто не вніс. Ті ремені, що вважаються гдр-вськими схожі на радянські, гдр-вськими ранніми - мають пряги іншої (подібної але іншої форми), бундеси мають шкіру іншої якості,.... все разом нагадує ситуацію з німецькою лопаткою з клеймом «собака»: поки не викопали на позиціях німців, чия вона тільки не була.
    Доречі, ремені такі як у Вас і в мене на рос.ресурсах однозначно позиціонуються як вермахт. Все то фігня - маю річ високої якості, яка дісталась майже нахаляву і до того ж дала можливість повправлятись у фарбуванні шкіри та металу.
     
    G-Class подобається це.
  4. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
  5. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
  6. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Добрый день. Пришла пора увидеть (к сожалению только пряга ):
     

    Images:

    20190312_185836.jpg
    20190312_185756.jpg
    20190312_185734.jpg
    20190312_185700.jpg
    20190312_185627.jpg
  7. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Доброго вечера. Прягу вижу, только не вижу сходства с вашей прягой. И так же не увидел точно такой же пряжки, как у вас, с клеймом на войну.

    Вот мой, точно такой же ремень, как и у вас - он послевоенный)
     

    Images:

    IMG_20190312_201149_HHT.jpg
    IMG_20190312_201220_HHT.jpg
    Останнє редагування: 12 бер 2019
    S.O.G. подобається це.
  8. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Это аргумент в пользу существования ремней шириной 45 мм на войну, не более того.



    Добавлю: можно фото Вашего ремня, именно пряги (если я не ошибаюсь - видел на каком-то форуме - разница с тем, что на первых фото, есть)
     
  9. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Я про існування таких ременів шириною 45 мм на період до 1945 року писав тут рівно 11 місяців тому у пості №4. Фото пряжки заливати? але вона хоч й рамочна, але не така пласка як у вас.
     
    Woldemar M. подобається це.
  10. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Будь ласка, заливайте - лишнім не буде! У мене сумнівів не було і тоді, і тим більше зараз, коли такий предмет потрапив до рук.
     
  11. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Пряга один в один! А полотна немножко разнятся - ну то уже мелочи. С такими прягами ремни были после войны и у чехов, и австрияк, ну и, само собой, у немцев
     
  12. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Ну вот - сами пришли к правильному выводу. 45 мм под конец войны появились, но были не такими)
     
  13. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Тут на 43-й год https://forum.ww2.ru/index.php?showtopic=4673566 - выглядит как новодел, но там его признали
     
    Woldemar M. подобається це.
  14. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
     

    Images:

    P_20190312_230855.jpg
    P_20190312_230904.jpg
    P_20190312_230917.jpg
    P_20190312_230928.jpg
    P_20190312_230937.jpg
    Woldemar M. та S.O.G. подобається це.
  15. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    [​IMG]
    Если не брехня, то патент на эту пряжку 1240881 оформлен в 1932 - как-то чересчур рано: солдатский 45мм ввели в 1934, можно предположить, что для упрощения производства аксессуаров для армии начали резать в одну ширину и солдатам, и офицерам.... ХЗХЗХЗ