Ремень Deutsch

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем S.O.G., 11 кві 2018.

  1. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Наконец-то нашел что-то похожее: Wasserschutzpolizei - полиция охраны рейха /полиция водных путей http://cartalana.org/095war-31.php пункт 172
     
  2. Цікаві лоти

    1. Клеймо виробника на клині і полковий номер (номер багнета) на гарді. Клин точився. Кнопка працює....
      2900 грн.
    2. Залізо протравлене в кислоті та пофарбоване.
      2950 грн.
    3. 1895 года для рядового состава к винтовке системы Маннлихера образца 1895 года Австро-Венгерский шты...
      7500 грн.
    4. Оригинальный немецкий окопный нож периода Первой Мировой войны. Офицерский вариант, произведенный фи...
      20000 грн.
    5. Сабля кавалерийская нижних чинов, обр. 1827 г. Златоуст,Российская Империя, 1834 г.. --------- Клино...
      80000 грн.
  3. ХимераКР

    ХимераКР Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    95
    Повідомлення:
    3.288
    Адреса:
    Україна
  4. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Я це вже бачив і вважаю, що ясності ніхто не вніс. Ті ремені, що вважаються гдр-вськими схожі на радянські, гдр-вськими ранніми - мають пряги іншої (подібної але іншої форми), бундеси мають шкіру іншої якості,.... все разом нагадує ситуацію з німецькою лопаткою з клеймом «собака»: поки не викопали на позиціях німців, чия вона тільки не була.
    Доречі, ремені такі як у Вас і в мене на рос.ресурсах однозначно позиціонуються як вермахт. Все то фігня - маю річ високої якості, яка дісталась майже нахаляву і до того ж дала можливість повправлятись у фарбуванні шкіри та металу.
     
    G-Class подобається це.
  5. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
  6. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
  7. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Добрый день. Пришла пора увидеть (к сожалению только пряга ):
     

    Images:

    20190312_185836.jpg
    20190312_185756.jpg
    20190312_185734.jpg
    20190312_185700.jpg
    20190312_185627.jpg
  8. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Доброго вечера. Прягу вижу, только не вижу сходства с вашей прягой. И так же не увидел точно такой же пряжки, как у вас, с клеймом на войну.

    Вот мой, точно такой же ремень, как и у вас - он послевоенный)
     

    Images:

    IMG_20190312_201149_HHT.jpg
    IMG_20190312_201220_HHT.jpg
    Останнє редагування: 12 бер 2019
    S.O.G. подобається це.
  9. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Это аргумент в пользу существования ремней шириной 45 мм на войну, не более того.



    Добавлю: можно фото Вашего ремня, именно пряги (если я не ошибаюсь - видел на каком-то форуме - разница с тем, что на первых фото, есть)
     
  10. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Я про існування таких ременів шириною 45 мм на період до 1945 року писав тут рівно 11 місяців тому у пості №4. Фото пряжки заливати? але вона хоч й рамочна, але не така пласка як у вас.
     
    Woldemar M. подобається це.
  11. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Будь ласка, заливайте - лишнім не буде! У мене сумнівів не було і тоді, і тим більше зараз, коли такий предмет потрапив до рук.
     
  12. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Пряга один в один! А полотна немножко разнятся - ну то уже мелочи. С такими прягами ремни были после войны и у чехов, и австрияк, ну и, само собой, у немцев
     
  13. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Ну вот - сами пришли к правильному выводу. 45 мм под конец войны появились, но были не такими)
     
  14. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Тут на 43-й год https://forum.ww2.ru/index.php?showtopic=4673566 - выглядит как новодел, но там его признали
     
    Woldemar M. подобається це.
  15. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
     

    Images:

    P_20190312_230855.jpg
    P_20190312_230904.jpg
    P_20190312_230917.jpg
    P_20190312_230928.jpg
    P_20190312_230937.jpg
    Woldemar M. та S.O.G. подобається це.
  16. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    [​IMG]
    Если не брехня, то патент на эту пряжку 1240881 оформлен в 1932 - как-то чересчур рано: солдатский 45мм ввели в 1934, можно предположить, что для упрощения производства аксессуаров для армии начали резать в одну ширину и солдатам, и офицерам.... ХЗХЗХЗ