Приціл Генсольд

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Bandera2, 18 лют 2019.

  1. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Всім Доброго Дня! Прошу колеги оцінити на даний час такий комплек на К98.Приціл Генсольд 8* із Зульським кріпленням і нижніми базами кріплення.Треба чуть-чуть підогнати когті.Збирав для себе на протязі 6-ти років,але вже перегорів.Тай часи помінялись.Приціл в ідеальному стані-видимість кристальна,маховичок дуже тугий- нерозбитий,регуліровка зображення працює,лінзи чисті без сколів.На його вік -то стан приціла на 5-. По-фото все видно.
     
    ТарасМ та vgvg4 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Крыло от орла на пикель - копанное
      250 грн.
    3. Пропоную комплект для пікельхельм,помитий водою без хімії
      1500 грн.
    4. Стан по фото. Накладений платіж ВІДСУТНІЙ. Висилаю після повної оплати на карту ПБ. Купуючи декілька...
      250 грн.
    5. Коп . 3 буквы с погон российского императорского солдата , детали подбородочного ремешка , дукач...
      280 грн.
  3. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Додаю фото
     

    Images:

    IMG_1801-18-02-19-12-30.jpeg
    IMG_1802-18-02-19-12-30.jpeg
    IMG_1803-18-02-19-12-30.jpeg
    IMG_1804-18-02-19-12-30.jpeg
    IMG_1805-18-02-19-12-30.jpeg
    IMG_1809-18-02-19-12-30.jpeg
  4. vgvg4

    vgvg4 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    -2
    Відгуків:
    197
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    403
    Повідомлення:
    3.394
    Будете продавать - дайте знать, пожалуйста.
    С ув..
     
  5. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Раз потрібно щоб по-ціні підказали...
     
    Виталий Павлович подобається це.
  6. Johan Weiss

    Johan Weiss Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    24
    Повідомлення:
    4.873
    фото не информативные.
    Какое крепление ? на фото можно ?
    так как разница в цене колоссальная если DDR то 221 евро
    если раньше то 499 евро.
     
  7. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Дякую.Там надпис Zeil-Dialyt 8* Nr. 55070 може це Вам щось підкаже.Фото зроблю і виставлю.А що треба конкретно сфотографувати? А кріплення під Зульський монтаж-когті.А самі бази кріплення припаюються свинцьом до ресівера карабіна.А що може вказати на те що приціл до 2 СВ чи НДР? Хіба № . Знаю одне -що був привезений дуже давно із Росії.Хотіли ставити на Мосінку ,але немогли придумати як то зробити.
     

    Images:

    Копия IMG_1171.JPG
    vgvg4 подобається це.
  8. Johan Weiss

    Johan Weiss Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    24
    Повідомлення:
    4.873
    Я б на маузер ставил
     
  9. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Там нижня база на Маузер.Тільки задню базу треба буде чуть-чуть підшліфувати натфільом, щоб затвор файно ходив.Скиньте ссилку на оптичні приціли 2СВ ,які ставили німці на свої снайперкі карабіни.
     
  10. Johan Weiss

    Johan Weiss Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    24
    Повідомлення:
    4.873
    Я думаю мы устанем листать. Их очень много и ставили все включая охот прицелы с тройников
     
    \Lisovik/ подобається це.
  11. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    В розділі *Екіпіровка німецьких снайперів* по-моєму Ви виставляли ссилку.Я зараз неможу знайти.
     
  12. Johan Weiss

    Johan Weiss Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    24
    Повідомлення:
    4.873
    Я себе тут на форуме нашел прицел 1922 года выпуска 4.5-7.5 переменник и поставил на маузер 98к. И как результат гонг 40×40 см с 3 выстрела я взял на дистанции 840 метров. При чем дважды.
     
    \Lisovik/ подобається це.
  13. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Можете скинути фото приціла і ціну скільки за нього віддали.Можна в Л/с.