В понеділок пішли ось що знайшли

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем sava1988, 22 бер 2010.

  1. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    68
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    124
    Повідомлення:
    1.541
    22.03.2010р. пройшлись і ось чого нашукали.
     

    Images:

    Фото179.jpg
    Фото180.jpg
    Фото181.jpg
    Фото182.jpg
    Фото184.jpg
    2 користувачам це сподобалось.
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги Центральна Приборна Панель Управління Танка “Valentine” - «Валентайн» Предмет був...
      20500 грн.
    2. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    3. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    4. Ключ MASCHINENFABRIK-PENIG, піднятий на місці розбитого танку, довжина 21 см.
      888 грн.
    5. передок от пушки
      250000 грн.
  3. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    68
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    124
    Повідомлення:
    1.541
    Re: В ПОНЕДІЛОК ПІШЛИ ОСЬ ЩО ЗНАЙШЛИ

    і ще ось!
     

    Images:

    Фото185.jpg
    Фото187.jpg
    Фото188.jpg
    Фото189.jpg
    Фото191.jpg
  4. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    68
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    124
    Повідомлення:
    1.541
    Re: В ПОНЕДІЛОК ПІШЛИ ОСЬ ЩО ЗНАЙШЛИ

    ще до того.
     

    Images:

    Фото192.jpg
    Фото194.jpg
    Фото193.jpg
    Фото195.jpg
    Фото196.jpg
  5. FOX24

    FOX24 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    32
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    81
    Повідомлення:
    11.226
    Адреса:
    Дніпро
    Re: В ПОНЕДІЛОК ПІШЛИ ОСЬ ЩО ЗНАЙШЛИ

    очень неплохо!!! продолжать в том же духе!!!:smile_12::smile_12:
     
  6. Orest

    Orest Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    57
    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    На право второй поворот, и прямо
    Re: В ПОНЕДІЛОК ПІШЛИ ОСЬ ЩО ЗНАЙШЛИ

    Шо, капслок заело? Я блин думал тут минимум фау-2...
     
    5 користувачам це сподобалось.
  7. LEZVIE

    LEZVIE Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    1.121
    Адреса:
    Луганск,Украина
    Нормальненько.
     
  8. pashtet

    pashtet Obergefreiter

    Повідомлення:
    300
    Адреса:
    Минск, Беларусь
    Пистолетик явно постарше второй мировой будет! почистите аккуратненько, интересная вещица получится :)
    Да, и результат "почистки" показать не забудьте!:)
     
  9. АЛИ-БАБА

    АЛИ-БАБА Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    1.920
    Адреса:
    Никополь
    Мои поздравления.Дерзай в том же духе. А пистолетик очень уж похож на произведение Кольта образца 1871 г.
     
  10. Zloy_kak_pes

    Zloy_kak_pes Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.261
    Адреса:
    Σκυθικές Στέπα
    Этот старый пистолетик штамповка выполненная из жести.
    В союзе у каждого второго мальчишки такие были.
    Стрелял наследием вундэрваффе-Пистонами.:)
     
  11. Сёма

    Сёма Guest

    Пистолет "Дерринжер" под патрон флобера.
     
  12. pashtet

    pashtet Obergefreiter

    Повідомлення:
    300
    Адреса:
    Минск, Беларусь
    Ну, значит теперь только чистка находки покажет, что это: игрушка или вещь редкая цены не малой!:D