Доброго вечора.Поможіть інформаціею про дані желізяки!Думаю що відносяться до військовой тематики.Буду вдячний за будь яку інформацію.(ящик-123 см довжина;20 см ширина;19 см висота)
Приветствую.На фото №№1-6 артиллерийский ударник.Точнее подскажут знатоки-пушкари. https://reibert.info/threads/neizvestnyj-udarnik-artillerija.990053/
Вибачаюсь! С просоння не розібравсь. На мою думку,що ящик з Т-34.Стоіть на броні над гусиницею.Ручки такі як на моєму,тай корявенько зварений.Що напевно наш.
Хорошо. P.S-Думаю що пересил буде дорожче чим зварити його самому.Якщо непомиляюсь:140см*30см30см.Вага 20-30кг
Заміряв:125см*20см*20см Метал 2мм-3мм Вага десь ~25 кг. Якщо дійсно когось цікавить,пишіть.Виставлю на аук.
Доброго дня. Ящик з Т-34-76 виставив на аук.,можливо комусь буде цікавий- https://reibert.info/lots/jaschik-zip-z-t-34-76.467940/