Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Вдруг Вам поплохеет?)))
     
  2. Интересные лоты

    1. Дуже рідкісний,за весь час вдруге такий трапився ,має цілі упори ,фрезерований ,литий ,під вузькі на...
      15000 грн.
    2. Ложе до пневматичної гвинтівки AN500 (Gamo) (без затильника) Також для саморобок, арбалетів, реконст...
      550 грн.
    3. Полностью в рабочем состоянии. Магазин подогнаний. Не травит.
      9000 грн.
    4. условно б у .пульки почти полные баночки,сигнал охотника ракетки под замену капсуль ,холостые лежалы...
      400 грн.
    5. Не робочий. Відсутні деякі оригінальні елементи. Прошу оцінювати згідно фото. При потребі, надам дод...
      7500 грн.
  3. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець

    Кажу ж загартований . Смiлiше ))))
     
  4. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Лукавый:D
     
    cer, MISHAvsACE400i und 968 gefällt das.
  5. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець
  6. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець

    Та нi , не може буть !
     
    cer, MISHAvsACE400i und Shao gefällt das.
  7. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Не гневайся, боярин © :D
     
    cer, 968 und MISHAvsACE400i gefällt das.
  8. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець

    Як скажете Ваше величносте ))


     
  9. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець
    А чОго Ви не спите , шо недiля завтра ???
     
  10. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Я календар перєвєрну і снова 3 сентібря
     
    NIA, cer, Shao und einer weiteren Person gefällt das.
  11. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець

    Лишилося на фото взлянуть ))))))
     
  12. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    У меня бессонница
     
    cer und MISHAvsACE400i gefällt das.
  13. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Я вже обіцяв що очі собі виколю, всерівно не хоче....
     
    cer, Shao und 968 gefällt das.
  14. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець

    О . Поки згадав . А як ото розумiть с у кружочку га ? Досi не пойняв o_O I як то заподiяти шоб i я отак змiг
     
  15. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець


    А ну отак спробуйте

     
  16. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Этот © значок означает цитату. В этом случае из фильма)
    На клавиатуре телефона(в моем случае), выбираете символьную раскладку.
    Обычно этот значок там есть.
     
  17. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець

    Тре ж шось робить . Стопiсят на груди i з Морфээм можна загулять
     
  18. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Пані Шао каже що фото не відправить, а ще каже що консерватор збочинець зі своєю клунею і салом...
     
    NIA, cer und Shao gefällt das.
  19. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець

    Ну якось прийiдете покажете , бо я не бачу . Море поруч :D
     
  20. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Я не пью. Даже пиво не пробовала.

    Я такого про Диму не говорила
     
  21. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець

    От . А тепер безсоння . Так не можна . Алкаголiки це наш прохвiль
     
    Рост76, Саня ZP.UA, NIA und 3 anderen gefällt das.
  22. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Рядом с пробелом есть кнопка с цифрами. Нажимаете на нее.
    Открывается символьная раскладка. С цифрами, знаками препинания. В основном, у нее две вкладки. На второй вкладке размешены значки валют, квадратные скобки, значки больше и меньше.
    Там же ищите и ©
     
  23. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Бессонница после сотрясения
     
  24. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Який жах....
    Лікуйтеся...
     
  25. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Всім надобраніч....
    Нехай Вам присняться пані Шао, в п'ятницю
     
  26. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Страну надо от безразличия лечить.