Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Головне щоб не вийшло що наші спроби марні.....
    Може це вітя з кацапстану пише???
     
    Topaz81, cer, Shao und einer weiteren Person gefällt das.
    1. Штани військові KA 03 Bundesheer (ЗС Австрії) Штани з комплекту KA 03 Osterreich Bundesheer – компле...
      450 грн.
    2. мисливський,Тірольський жакет.Австрія Матеріал 45% нова шерсть. 55%полікстер. підкладка 100% viscose...
      350 грн.
    3. жакет . Тіроль . Австрія . Матеріал 45 % нова шерсть 55 % поліестер. гудзики 100 % із рога лося з...
      350 грн.
    4. Кітель KAZ 03 (88-92 III/IV) Стан - БУ
      100 грн.
    5. Жакет мисливський , Тіроль , Австрія . Матеріал 100% шерсть .підкладка 100% поліестер ґудзики виго...
      350 грн.
  2. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець

    Знов не так . Так може Ви сэбэу працюваэтэ ???? Пiд прикриттям )))))
     
  3. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Нє знаю....
    Можна перевірити
     
  4. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець

    Жека ))))
     
  5. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Собираю сведенья о предпочтениях пятничных?))))
     
  6. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Хорошая попытка))
    Вращайте барабан))

    Ммм?)
     
  7. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Ага, колекціонер цицьок по п'ятницям...
     
  8. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець


    От. I з цицьками якось добре у Вас виходить )))) Шаолiньска таэмниця якась
     
  9. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Просто подборка для присутствующих)

    Стараюсь)
     
  10. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець
    images (7).jpg
     
  11. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Рост76, cer und MISHAvsACE400i gefällt das.
  12. moranno

    moranno General-major

    Beiträge:
    6.491
    Ort:
    Киев
    Так! Дивимось на нігті!:
     

    Images:

    005.jpg
    16 (1).jpg
    34536.jpg
    504658_37c1f98_900x2999.jpg
    916939.jpg
  13. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Вот именно так я и ношу военку, по-Вашему?:D:D:D
     
  14. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець

    По iншому i чути не хочемо !
     
    Саня ZP.UA, NIA, cer und 3 anderen gefällt das.
  15. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Разочаровывайтесь:D:D
     
  16. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Так де фото, пані Шао???
    Хоч би мені... :D:D:D:D:D:D:D:D
     
  17. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Потом в опале здесь будем вместе:D
     
    Рост76 und MISHAvsACE400i gefällt das.
  18. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    В чому??? Нєпанімаю...
     
    cer und Shao gefällt das.
  19. moranno

    moranno General-major

    Beiträge:
    6.491
    Ort:
    Киев
    Добраніч
    47223907_2208196215892402_2228360575128174592_n.jpg
     

    Images:

    47211429_2208883872490303_7935112092661579776_n.jpg
    47226256_2208870859158271_2313977548423299072_n.jpg
    47378713_2211920958853261_4294427410020958208_n.jpg
    47379531_2211910432187647_872045705898754048_n.jpg
    47383978_322384325014948_1453873092852973568_n.jpg
    47386205_2205973779447979_2432163378983075840_n.jpg
    47389874_2211937358851621_7604337978088882176_n.jpg
  20. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Толмача надо...
     
  21. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Так коли зліт у Києві???
     
    Рост76, Shao und 968 gefällt das.
  22. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець

    Я загартований :D
     
  23. Shao

    Shao Stabsgefreiter

    Beiträge:
    99
    Не могу взять на себя такую ответственность:D
     
    гринго80, Рост76, cer und 2 anderen gefällt das.
  24. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Beiträge:
    738
    Ort:
    Запорожець

    Тобто ?
     
    Topaz81, cer, Shao und einer weiteren Person gefällt das.