сьо трохи розкидав дрова , знайшов пана К люльку))) тре ще філіжанку йому зварити із бочки 200л. для какави і нехай обкурюеться та напиваеться))
в 2010 році бачив Корчинського по латвійському ТБ він декілька разів повторив тезу, що "поки Кремля не буде зруйновано, ми не побачимо спокою" повторив це раз п`ять, я ще тоді перший раз у житті задумався серьйозно над цими словами, перший раз посміхнулась вата у голові, а останній вже через кілька днів примусив мене гуголити літературу на зразок Володимира Белинського, якого мені пропонував Юра Doccc, дай йому Одін здоров`я
заїхав у гамазін улюблений, купив баліка щоб зав,ялити мсяо свінячого та заодне ошейку взяв на шашличок, вихожу із гамазіна і очам своїм не вірю! знаю що в гамазіне є акції - купуеш одну ...і другу у подарунок))) аж обличча затряслось))) як побачив))
Цілковита рація - кацапія як собака садівника - сама не жере та іншим пробує не давати. Поки ота потвора буде існувати - доти на Землі спокою не буде, а перудусім в нашій Україні. Маю надію, що у недалекому майбутньому так теж і станеться, мо й я ще доживу до такого свята та чарку зтієї радісної оказії перехилю (а мо тіки поніхаю)!
У мене теж так колись було. Їздив тоди на VW Jetta та й повіз моїх дівчат в околиці Ченстохови щоб показати що ми там робили для туристики. Є там таке місце, зветься брама Твардовського - тре при лісі запаркувати та увійти до лісу метрів на 200, а там скала у кшталті брами. Так от припаркувався, завів дружину та доньку до тієї скали та йдемо у зворотньому керунку. Виходимо з лісу і тут я прих...їв - на паркінгу тіки дві машини і обидві мої - той сам рік продукції, обидві темно-бордові, така сама комплектація, але, як потім з"ясувалось, моя була ліпша бо мастила не брала!
Мешкав я на сьомому поверсі на Виноградарі. Зима, січень, за вікном темно та хурделиця. Лежу на канапі та щось там читаю і у певному моменті зауважив якийсь рух. Дивлюсь, а вздовж плінтуса миша запєрдаля -ще те сафарі було. Ну як впіймав, то відчинив кватирку, а там вітер, сніг, мороз, сьомий поверх - ну шкода було б щоб тваринка вбилася. Тож я її тоді, дуже обережно та гуманітарно, до унітазу впустив - допіро за третім разом пірнула.
ну то вже знущання з песа. нащо отой нарильник вдягати?! якщо собака нормально навчена то вона без наказу нікого не вкуса а якщо ні то вона і у нарильнику може діл накоїти