Шашлик і інші радощі

Discussion in 'Курилка' started by ser Morgan, Jun 4, 2018.

  1. Рост76

    Рост76 General-major

    Доброго, вечером на скорую руку картошка с салом на ночь глядя :D
    IMG_20180930_184424.jpg IMG_20180930_190118_HHT.jpg
     
    velomas, NIA, slawuta5 and 9 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&u...
      565 грн.
    2. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на...
      250 грн.
    3. Чоловічі шкіряні спортивні сандалі Grisport GR-25-01-9029 чорні Чоловічі босоніжки Grisport характер...
      2300 грн.
    4. Josef Seibel Brendan 01 сандалі шкіряні М'яка підошва Rubflex для комфорту Міцна шкіра для трив...
      2400 грн.
    5. Josef Seibel Brendan 01 сандалі шкіряні М'яка підошва Rubflex для комфорту Міцна шкіра для трив...
      2100 грн.
  3. Николай ІІ

    Николай ІІ Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Messages:
    334
    Location:
    Дніпро
    Гарна була вечеря
     

    Images:

    IMG_20180923_213427_280.jpg
  4. Рост76

    Рост76 General-major

    Доброго, і зі святом всіх, підготовка :D
    IMG_20181014_113341.jpg IMG_20181014_114102.jpg IMG_20181014_114533.jpg IMG_20181014_115121.jpg
     
    sdiogen, Боб67, Dietrich88 and 5 others like this.
  5. Стоход

    Стоход Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,347
    Location:
    Приазовье
    Расшифруйте пжалуста-что за мясо и как маринад. Монитор не передаёт ясности.
     
    Рост76 likes this.
  6. Рост76

    Рост76 General-major

    Доброго, курячі гомілки вимочили с пів години у воді дві столових ложки меду і гірчиці з банки склянок, звичайна покупна. Сіль спеції трави різні, багато лука ріпчастого кільцями бо в мене всі його люблять. З ранку поставили у холодильник в обід на решітку і смажити до готовності. Тікі треба дивитися та часто перевертати бо мед трішкі швидше пригощає, а так смакота:smile_12: рекомендую !!!!
    З Повагою.
     
  7. Стоход

    Стоход Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,347
    Location:
    Приазовье
    Мне показадось,что мариновано в майонезе. Вот и поинтересовался! А вот мёд,да ещё с горчицой! Интерестно! С ув.
     
    Рост76 likes this.
  8. ser Morgan

    ser Morgan Oberst

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    15,639
    Location:
    Чорний ліс
    а гірчиця робить мясо мякшим і ніжнішим
     
    Рост76 and moranno like this.
  9. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
    Ще соєвий соус помякшує мясо. І солити менше треба.
     
    Рост76 and ser Morgan like this.
  10. Рост76

    Рост76 General-major

    Доброго, спробуйте самі пару кусків м'яса, мені смакує.
    З Повагою.
     
    иван777444333 likes this.
  11. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
    Виставлявся батькам за свою днюху в суботу. Було смашшшно:
     

    Images:

    P81027-135700.jpg
    Фото1661.jpg
    Фото1662.jpg
    Фото1663.jpg
  12. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    5,359
    Location:
    ...
  13. Рост76

    Рост76 General-major

    Доброго, ціна за витвір мистецтва :D. Вигляд на 12 балів по новій шкільний програмі.
     
  14. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    5,359
    Location:
    ...
    Хочеться I колиться. Якби на штуку менше взяв би. Хоча наглостi бракуэ у продавця просити скидку оскiльки рiч безумовно коштуэ тих грошей.
     
    Boris Pryanikov and Рост76 like this.
  15. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    154
    Messages:
    3,905
    Location:
    Киев.
    Присоединяюсь! С одной стороны вроде как цена кусается, а как прикинул сколько там только железа и электродов, не считая порезки, так вроде как и бюджетно.
    Уже с год облизываюсь. Может щас на новой работе заработаю и на ДР себе куплю.
    Для любителей - есть у него-же "Полуторка" и что-то еще вроде видел.

    :beer:
    Но коньяк под шашлык.... Фи, порутчик, где Вас воспитывали :)
     
  16. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
    Мать водку не пьет. Предпочитает коньяк. Сам пил свою чачу. Банку на стол не выставлял ибо пошло. Да и из банок потреблял последний раз в 96м.
     
  17. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    5,359
    Location:
    ...
    Хороша ідея, в мене скоро , може й взяти... :rolleyes: Скільки того життя :D
     
  18. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    154
    Messages:
    3,905
    Location:
    Киев.
    О!
    За идею! :beer:

    ПС: Вот только надо решить... Ханомаг красивее однозначно, но горящяя полуторка - патриотичнее :)
     
  19. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    5,359
    Location:
    ...
    Кремль взагалі ідеально. :D
     
  20. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    154
    Messages:
    3,905
    Location:
    Киев.
    Надоел уже горящий кремль. У нас нас в АТО на базе штуки три кремлей было.
     
  21. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,446
    Location:
    Україна
    Индивидуально по фотке мангал :"тёщина хата" , не?! :rolleyes:
     
    Boris Pryanikov and Рост76 like this.
  22. reider74

    reider74 Stabsfeldwebel

    Messages:
    651
    Location:
    Киев
    А горящий " Тигр" или " Пантера" вообще красота...
     
    Рост76 and Boris Pryanikov like this.
  23. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    154
    Messages:
    3,905
    Location:
    Киев.
    Кому как... Мне больше ИС или Т-72 понравился-бы
     
  24. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
  25. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    154
    Messages:
    3,905
    Location:
    Киев.
    Не ,мы столько всем форумом не сожрем за раз.
     
    moranno and Boris Pryanikov like this.
  26. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Messages:
    1,675
    Страшно представить сколько "горючего" под это нужно:). А попробовать столило бы:).
     
    Боб67 likes this.