Сходил по грибы и я. Ну, что сказать - нет того великолепия, что у камрадов с Запада Украины. Даже я, в своей местности - привык к куда большему улову. На фото, конечно, не всё, а только типичные представители сегодняшних Трофеев. В общем - похвастаться нечем. (Трутовики чешуйчатые и иудины уши - фотографировать не стал, хоть и взял понемногу). Но, вот, вопрос меня мучит: что за грибы на первом фото? Очень похожи на шампиньоны, но пластинки - белого цвета. Запах - приятный, грибной. Местные утверждают, что едят их, и не травятся. Но, раньше я таких - не встречал (или не обращал внимание?), и, потому, жрать их - стрёмно, что-то...
Цього року по грибах скромно Чекаєм ще підпеньку пізньо осінню, глива(рядовка), і моховики осінні. На 3 фото що за гриб?
Трутовик серно-желтый. Немного "мутировавший" из-за погодных условий, как на прошлой странице обсуждали.
Сьогодні такого бачив, красивий, особливо окрас. Хотів зробити фото трамети (лікарство), але все дрібне було.
Доброго дня, це знову Я , сьогодні я розкажу про велику жабу Після вчорашнього походу приходить вечором жаба і радить їхати дальше в гори, бо там ще більше грибів ніж де збирав. Довожу до відома сім'ю, нащо отримую відповідь--- сніг, холодно. Моя велика жаба --- ми недалеко до гір 900-800м, там снігу нема Ранок підйом Приїзджаємо а там все біле (іній) дубак, жаба херня в ожиннку і афинах тебе чекає щастя. Вперед ----------------- Це всі гриби що я знайшов ( ще було пару переростків), но ситуацію виправили лисичкі пів пакетика (сім'я їх любить)
Місцеві сказали, що поки що грибів майже зовсім немає, в порівнянні з тим що є зазвичай. Навіть мухомори зустрічаються рідко, а от грибники - часто До знавців, що то за гриби, я тримаю на руці? Схожі на маслят, але трубочки більш крупні та рідші?
Я так і думав. Але жінк сказала, що всі гриби можна їсти один раз. Та в разі чого, то квіти мені на могилку носити не буде. Довелося лишити в лісі назбираних грибочків, десь зо дві-три пригоршні.
Трохи потроллю... Вибачаюся, що викладую фотки не те, що не свої, а, навіть, людей, що, аж, ніяк - до "Райберту" не відносяться. Гриб вагою 2400 грамів був знайдений на початку жовтня у Львівській області, Сколівському районі, селі Кам'янка. Spoiler: Ще трохи грибочків Це - раніше знаходили. Не пам'ятаю - чи це викладували, десь, тут.
Прийшла інфа що пішла осіння підпенька, поїхали подивитись, но не було . або місцями пішла. на днях молодий місяць --віримо надіємося Попутно попалось
Як на мене такі понти зайві. З такого гриба вже на кухні толку мало ще й травонутися можна... Я, зазвичай, великі гриби або лишаю або підвішую на гілках - щоб спори розсіювалися. Інколи відношу на "порожні" місця
Так. Але, можна узяти, щоб спробувати розмножити у іншому містці. Хоча, шанс - не дуже великий. У цьому році - розповсюджував дещо, та ще планую.
Гриби не бульба за рік часу результату не буде... Шанс не великий, але гірше нікому не буде, а от за кілька років може чекати приємна несподіванка...
Ну то таке, якщо гриб не червивий то толк на кухні є. Порізати шапку на 1.5см пластини в кляр і на пательню. Суп грибний (білі лапухи) на сметані.
Та, вже ж - прохолодно, усе тіло одягом вкрито. Чи, не впилися? Бо, я одного разу приніс на нозі - так він був вже мертвий, навіть напитися не встиг (можливо, у крові забагато алкоголю було, як для нього ). Чи, може, так співпало... Але вчепився добряче. Добував скальпелем та голкою від крапельниці.
Років 10-15 тому, як ще не була заросша моя посадка - кліщів було стільки, що у відрі з грибами, вдома, десятками виймав. Шкода що не було тоді цифрових фотоапаратів... Але реально, як згадаю, то аж передьоргує
Перед заходом в ліс оброблю Оф зелений носки і зап'ястя рук, але були заморозкі до -2 я і розслабився. Прийшовши до хати ( вже за стіл сів) відчув що щось повзе по мені бл.. кліщ. Моментом в ванну обдивився ще два, але слабі пальцями знялись.