Муки выбора бюджетной AR-системы

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Zhmendos, 21 сер 2016.

Статус теми:
Закрита.
  1. Grizli2014

    Grizli2014 Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.657
    Адреса:
    Lemberg
    ))) обана, хлопці , як треба то треба)))
     
    Р а д і с т та Unnamed Player подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 100 шт.)
      Планки на 7.62 ×39мм
      10 грн.
    2. Дуже рідкісний лот зацікавить справжніх колекціонерів. Кришка задня РПГ 22. Доповнить ваш ммг тубус...
      500 грн.
    3. Бажаємо міцного. Маємо ММГ ракети ДЖАВЕЛІН повного деактиву всього, що вибухає, Все інше з її внутр...
      80000 грн.
    4. (в наявності 184 шт.)
      Гильза 12.7х99 с пулемета Браунинг М2. Маркировки LC Цена за 1штуку
      17 грн.
    5. (в наявності 5 шт.)
      Новые зарядные планки АКМ под 10 патронов 7,62х39 в лоте 10 планок Есть количество
      120 грн.
  3. RomanP

    RomanP Leutnant

    Повідомлення:
    1.072
    Адреса:
    Україна
    Фото в студію)
     
    Большой Макс подобається це.
  4. Вадим-28

    Вадим-28 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    772
    Сто пудов купил норинку ибо каждый в курсе, что это лучшая ар-15 из всех!
     
    Р а д і с т та RomanP подобається це.
  5. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Повідомлення:
    5.405
    Адреса:
    Київ
    :D:D:D:beer:
     
  6. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Повідомлення:
    5.405
    Адреса:
    Київ
    Мої вітання! Що за інструмент?
     
    Большой Макс подобається це.
  7. Дядя Митя

    Дядя Митя Hauptmann

    Повідомлення:
    2.451
    Адреса:
    Киев-Черкассы
    Что то интрига затянулась. Что за аппарат?
     
  8. Grizli2014

    Grizli2014 Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.657
    Адреса:
    Lemberg
    Жадних інтриг. Побут.

    Оно вона.
    IMG_20180922_133842.jpg
     
    RR_qwert, Svoyakin, =Chii= та 6 іншим подобається це.
  9. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Повідомлення:
    5.405
    Адреса:
    Київ
  10. alexapi

    alexapi Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    753
    Схоже на Savage MSR 15
     
    Большой Макс та Grizli2014 подобається це.
  11. ОХОТА23

    ОХОТА23 Gefreiter

    Повідомлення:
    98
    Продаю
    Bushmaster M4-A3 Patrolman`s Carbine кал. 223 Rem (5,56/45) кому интересно в лс
     
    amitnik подобається це.
  12. Grizli2014

    Grizli2014 Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.657
    Адреса:
    Lemberg
    Savage msr 15 recon
    Так-так-так!!!
     
    amitnik, RomanP, Большой Макс та ще 1-му подобається це.
  13. Большой Макс

    Большой Макс Major

    Повідомлення:
    2.665
    Адреса:
    г. Черкассы
    Классный аппарат !!!
    Вчера такой же выгуливал :smile_13:
     
    Grizli2014 та RomanP подобається це.
  14. Andrey Denisov

    Andrey Denisov Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    797
    Мої вітання!

    Отправлено с моего M5 Note через Tapatalk
     
    Большой Макс подобається це.
  15. Alt2000

    Alt2000 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    591
    Адреса:
    UA
    Комрады. Товарищ вод зеленку забрал, а все бюджетные но "породистые" АР (даймонд блек и дпмс) куда-то пропали. Не в курсе, что случилось?
     
  16. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.794
    Адреса:
    Україна
    Ціна була відносно халява, розібрали;)

     
    Большой Макс, Gogi 514 та Alt2000 подобається це.
  17. alexapi

    alexapi Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    753
  18. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.794
    Адреса:
    Україна
    Alt2000 подобається це.
  19. alexapi

    alexapi Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    753
    Та де ж зараз такі ціни?
    Навіть норінка 35+
     
    Alt2000 подобається це.
  20. Romych

    Romych Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.991
    Адреса:
    Київ
    Так Норінка вже давно не найдешевша АРка. Diamondback DB15 та DPMS Oracle значно дешевші. Є ще Aero Precision, Mossberg.
     
    sholast, Alt2000 та POMAH-Lviv подобається це.
  21. alexapi

    alexapi Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    753
    То мабуть я щось пропустив.
     
  22. Большой Макс

    Большой Макс Major

    Повідомлення:
    2.665
    Адреса:
    г. Черкассы
    А какая модель моссберга?
     
  23. sholast

    sholast Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    568
    Адреса:
    Харьков
    Большой Макс подобається це.
  24. Romych

    Romych Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.991
    Адреса:
    Київ
    Большой Макс подобається це.
  25. Большой Макс

    Большой Макс Major

    Повідомлення:
    2.665
    Адреса:
    г. Черкассы
    cosmiclike подобається це.
  26. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.636
    Адреса:
    Київ
    Колеги, скажіть, чи користується хто піною Recoil для чищення стволів своїх арок?
    Чи є якісь позитивні, або ж негативні відгуки?
     
Статус теми:
Закрита.