Штикніж.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем StasD1975, 27 сер 2018.

  1. StasD1975

    StasD1975 Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    16
    Адреса:
    Львів
    Добрий день всім. Підкажіть від чого штикніж і яких часів?
     

    Images:

    212.jpg
    333.jpg
    433.jpg
    543.jpg
    S.O.G. та Reinhard T.E. Heydrich подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Книга старовинна виробництва Франціі
      400 грн.
    2. Оригінал. 1870 рік. Видано в Парижі. Французька мова. Записки з подорожі французького натураліста до...
      2235 грн.
    3. Книга: "Офіційні воєнні депеші 1915-1916". Німеччина.
      1000 грн.
    4. Оригінал 1871 року. Львівське видання . Польською мовою. Курс лекцій для вивчення французької мови б...
      465 грн.
    5. Оригінал 1855 року. Німецька мова. Лейпцигське видання. Історія одного з найзнаменитіших воєначальни...
      315 грн.
  3. Александр Русявый

    Александр Русявый Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    147
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    313
    Повідомлення:
    1.677
    Адреса:
    Stadt Kiew
    Здраствуйте, Маузер98
     
    S.O.G., Reinhard T.E. Heydrich та StasD1975 подобається це.
  4. StasD1975

    StasD1975 Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    16
    Адреса:
    Львів
    Дякую Олександр. Можна його почистити, чи воно того не вартує?
     
  5. Reinhard T.E. Heydrich

    Reinhard T.E. Heydrich Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.923
    Адреса:
    Česká Republika
    Якщо вмієте,то можна,але якщо ні,то краще залишити так,як є.
    З пов.
     
    StasD1975, S.O.G. та Bandera3 подобається це.
  6. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Доброго дня! Залийте його керосином - гірше не буде, - потім щіткою по металу з латунними/бронзовими щетинками. Воронінню Ви шкоди не завдасте :).
     
    StasD1975, Reinhard T.E. Heydrich та minitarn3838 подобається це.