ну яб не сказав би що це літо надто спекотне у порівняні з минулорічними то доволі комфортне та ще і дощить час від часу. в цей час у минулому році вже неможна було дихати бо пекло дуже а зара нічого, що в день не дуже пече що в ночі недуже прохолодно. до речі згадую 80 роки то влітку в нас у вечорі у майці можна було ходити десь в середині серпня, а до цього щось тре було вдягати бо було доволі свіжо.
Ви трішки не праві, якщо є пі....а і рот значить баба не урод! Наросто якщо салом годувати, в господарстві згодиться, городину доглядати та в клубі прибирати
Вiтаю панство !!!. Знов гремить над стэпом. Такого лiта я не памьятаю. На море зась бо холодно... Ще на зутра кажуть дощ , а потiм рiдна спэка
В7 доброго ранку !!! На дворі гарно та сонячно ! Вчора були з комрадами на ПП, взяв лящіка на 3.5 гк !, тож, до рибного дня вже завчасно приготувався _))) Отже, ранкова кава та до маленько п'ятничних та хфілософських справ !!!
та купіть ви вже пляжну парасольку, та при виході встромляйте її в дах !!! тоді вже й соломінку встроміть в той кохтейль _))) не робить дурниць, все вже зроблено до вас на гіркому досвіді комплектуючи мжна взяти на алі ось бачте до чого доводе ота справа _))) запросіться до бомжа на кулекцію подивитись, а там вже заберете того раритета (три!) за пляшанку -))) та цеж не гігієнічно -(((( -))) добре що нагадали в дворі завелись двойко пацюка, прибігли на брикакосові кістки, яки сохли на сонечку зпиzдили пів тазіка, взяв дуплетівку для встроювання геноциду і треба булож запалити їх в котячий день !?! -)))
Доброго дня будьте здорові! За бортом +25 сонячно парко. На город не залізеш, після вчорвшньої зливи. Десь става прорвало, вода крепко піднялась за ніч, каламутна, саму глину таскае. Справив мотокосу, підшаманив пилку. Пью чай та байдикую.
діду та ви ж вчора плякали що дощі задовбали, коли вони скінчаться а тут вже сумуєте невстигла земля ще просохнути від вчорашнього
то було вчора,то є вже дуже давно,Ви діду того зуби незаговорюйте,а шукайте моциклєтного насоса,бо мені вже один на очі потрапив,зараз якщо знайду другого то тоді точняк лямпа моя