Компактный карабин для «ношения». Нужен совет.

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by Alt2000, Jun 23, 2018.

  1. Hubchmann

    Hubchmann Oberst

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    3,976
    Location:
    Одеса
  2. Интересные лоты

    1. В соответствии с законом продам Карабин Roessler Titan 6, с двумя стволами калибром 30-06 и калибром...
      250000 грн.
    2. Продам Savage 111 300WinMag, приціл Hawke SideWinder 4-16x50 SF FFP корпус 30, з сіткою, та підсвітк...
      55000 грн.
    3. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      30 грн.
    4. Журнал «Радио всем» такой вот журнал все страницы на месте в принципе все на фото С уважением
      450 грн.
    5. Непрмокаемые, штормовые спортивные штаны Rucanor (L) - влаго ветро защитная ткань Состояние - миним...
      150 грн.
    6. 13 грн.
    7. Диаметр 22 мм, тяжёлый металл, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или Новая Почт...
      400 грн.
  3. Hubchmann

    Hubchmann Oberst

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    3,976
    Location:
    Одеса
    И да, при учете наличиствующего у нас БК вариант правильного 22lr не сильно хуже чем неправильный 9х21
     
  4. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Messages:
    73
    Location:
    Київ Україна
    Стосовно варіанту що пропонують в Стволі.
    На сайті Ствола з'явилася ця новина:
    https://stvol.ua/news/scorpion-evo-3-s1/
    Там 410 мм у складеному стані.
    А потім починається неприємне: ствол 196 мм.
    Варіант "дотягування" недолугим неадекватно довгим (як у МКЕ MP5) дульним гальмом малоймовірний.
    Ним зазвичай дотягують довжину загальну а не ствола.
    Загальна довжина із розкладеним на максимум прикладом 670 мм.

    В Сафарі вже продають довгоствольний Скорпіон.
    Він в контексті компактності має помірну цікавість.
    Малоймовірно що в Стволі буде щось інше аніж цей повнорозмірний карабін.

    Мій MP5 влазить в стандартну сумку для 15 дюймового стандартного ноутбука без жодних проблем.
    Зручно носити заодно різні документи, гроші, речі. Які зазвичай носять в невеличких чорних торбинках більшість власників авто.

    Поки що на мою думку виходить що MP5 найоптимальніший.
    Найкраще не "ібісовський" варіант зі стандартним стволом. Без подовження.
    Але він коштує в середньому в 3 рази дорожче за "ібісовський".
    2.5к проти 7.5к
     
    akms1974 and Alt2000 like this.
  5. Hubchmann

    Hubchmann Oberst

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    3,976
    Location:
    Одеса
    Вы ничего не путаете?
     
    akms1974 likes this.
  6. Alt2000

    Alt2000 Oberfeldwebel

    Messages:
    591
    Location:
    UA
    По довжині ствола є цікавий нюанс. Принаймі, вже мінімум раз скористався цим мій особистий знайомий. Бралася довідка в ІНДКЦ про пошкодження ствола. Їхали в майстерню і вкорочували. В конкретно тому випадку, що знаю, на 10 см. вкорочувався ствол АКМ. Газовідвідвідну камеру з мушкою брали від АКСУ. На перереєстрацію ставив незйомний приклад. З складним ФАБівським і невеликим ДТК вийшло 60 см. Все ще багато, але і бюджет був використаний мінімальний. На фото схожий варіант, але власник різати не хоче бо надто вже кучне весло. [​IMG]
     
    Last edited: Jun 25, 2018
  7. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,261
    Location:
    Украина
    Scorpipn той що продається в стволі, має такий вигляд (фото з мережі)
    IMG_20180616_091044_244.jpg
    Ствол подовжено насадкою до "законних" 800+, приклад зафіксовано не складний.
    З Вашого посту, можу помилятися, склалося враження що Ви є щасливим власником оригінального МР5 а не турецького клону, якщо ще й в рідному калібрі, то по доброму можна тіки позаздрити:beer:. І навіщо тоді Вам ота підробка під маузер, древня як продукти життєдіяльності мамонта за шалені гроші.:( Користуйтеся і радійте.;)
     
    Alt2000 and akms1974 like this.
  8. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Messages:
    73
    Location:
    Київ Україна
    У мене клон МКЕ той що із Ібіса з подовжений відносно оригінала на 5 см здається стволом.
    У нас здається не клонів взагалі немає. Сьогодні як раз в одному магазині дізнався що навіть той що в 3 рази дорожчий - всеодно клон. Просто ствол як у оригінала за довжиною.

    Насправді варіант цікавий. Насадку в смітник. Приклад слідом за нею. І вже буде цікаво.
     
    akms1974 likes this.
  9. Hubchmann

    Hubchmann Oberst

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    3,976
    Location:
    Одеса
    Так и как вы его в сумку для 15дюймового ноута помещаете то?
     
    akms1974 likes this.
  10. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Messages:
    73
    Location:
    Київ Україна
    По діагоналі (без приклада і ДТК).
     
    akms1974 and Hubchmann like this.
  11. Hubchmann

    Hubchmann Oberst

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    3,976
    Location:
    Одеса
    Сверху asus ROG 17"
    Снизу прошка 15".
    Ни в какую из сумок от них не лезет :(
     

    Images:

    IMG_20180625_233432.jpg
  12. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Messages:
    73
    Location:
    Київ Україна
    ASUS MP5
     

    Images:

    asus_mp5.jpg
  13. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,261
    Location:
    Украина
    Джетельмени вірять на слова, але не вважайте за недовіру, якщо не складно, для наочності, зробіть фото МКЕ поверх сумки з ноутбуком виглядаючим з цієї сумки для масштабу, бо Ви такі схоже власник унікального карабіну за розміром.
    Дякую.
     
    [_Werewolf_] and akms1974 like this.
  14. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,261
    Location:
    Украина
    Не клони в нас мабуть Scorpion, чистокровний європеєць, чех. Мабуть з деякими умовностями можно вважати ЕМ-555 він же словацький Stribog SR9A2, кажуть що завозять комплектами, а тут вже збирають, Аеро 9*21 американець, Таурус бразилець, так що оріжинали є.
     
    Alt2000 and akms1974 like this.
  15. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Messages:
    73
    Location:
    Київ Україна
    Про клонів я мав на увазі виключно в контексті MP5.

    Будь ласка.
     

    Images:

    asus_mp5_2.jpg
    Alt2000, Hubchmann and akms1974 like this.
  16. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,261
    Location:
    Украина
    Дякую за фото, зрозумів мабуть за яких клонів МР5 Ви вели мову, в Україні крім турецького клону, ще колись був у продажу виріб Маяка МКМ-091 за ціною +/- 10 кілобаксів
    091.jpg
     
    Alt2000 and akms1974 like this.
  17. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Messages:
    73
    Location:
    Київ Україна
    Ось цей маяк - теж клон. Зараз коштує в районі 7 кілобаксів.
     
    Alt2000 and akms1974 like this.
  18. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,261
    Location:
    Украина
    Знайшов це чудо, навіть дорожче за десятку $, - €9450 http://vustrel.com.ua/index.php?productID=1198
     
    Alt2000 and akms1974 like this.
  19. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Messages:
    73
    Location:
    Київ Україна
    Це стара ціна. Мабуть побачили що діло не йде то скинули до 7к $
     
    akms1974 likes this.
  20. sholast

    sholast Oberfeldwebel

    Messages:
    568
    Location:
    Харьков
    Есть, от МЕ за 6000 грн., здесь на форуме камрад продает их вообще по 4500грн. Работает нормально, но туговат.
    Пользую Z-15 с 10,5 стволом. Настрел под 900, работает хорошо, никаких проблем не было. Жрет все патроны, но Барнаулом не
    кормлю, хотя и его жрет нормально. Луганском и ГГГ настреливал по 200 за раз - никаких проблем. Магазины пробовал Магпул 2-3 ген(10/20/30/40/48), Аменд2, металические разных модификаций - все работают без неподач и утыканий.
     
    Alt2000 likes this.
  21. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Messages:
    73
    Location:
    Київ Україна
    Якщо цікавить щось AR подібне зараз найцікавіший варіант це Sig Sauer MCX з 9 дюймів стволом і складним прикладом. Всі AR системи зі стволом від 10.5 дюймів і буферною трубкою в прикладі явно поза конкуренцією.
     
    Alt2000 likes this.
  22. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    19
    Messages:
    981
    Location:
    Украина
    А в Украине он есть в продаже, и почем?
     
    Alt2000 likes this.
  23. Alt2000

    Alt2000 Oberfeldwebel

    Messages:
    591
    Location:
    UA
  24. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    19
    Messages:
    981
    Location:
    Украина
    Так коротких в продаже не было и нет, смысл в их обсуждении?
     
    АЛЕКСЕЕВ likes this.
  25. Alt2000

    Alt2000 Oberfeldwebel

    Messages:
    591
    Location:
    UA
    Может где-то мелькали. У нас же свободная страна. И на "місячник здачі зброї" чего только не регистрируют.
     
  26. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,261
    Location:
    Украина
    Были судя по всему и короткие версии
    https://stvol.ua/catalog/poluavtomaticheskoe_1/341185/
    Но ствол 11.5 дюйма, выше упоминали 9 дюймовые
    Ссылку можно где это чудо в Украине подаётся/продавалось?