Обойма арисаки?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Пенсионер ВСУ, 17 чер 2018.

  1. Пенсионер ВСУ

    Пенсионер ВСУ Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    136
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    242
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Киев
    Товарищ поднял обойму и пару гвоздей
    Калибр меньше чем 7.62.
    Подскажите что это пуля мельхиор
    На гвоздиках *29
     

    Images:

    IMG_20180617_190945.jpg
    IMG_20180617_190931.jpg
    IMG_20180617_191951.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Брусок оригінального німецького мила часів Рейху.
      300 грн.
    2. Фотоапарат вінтажний старовинний виробництва Germany у відмінному стані.
      1300 грн.
    3. Бюст Адольфа Гитлера . Работа немецкого скульптора Осмар Шиндлер годы жизни 1867 - 1927г . Клеймо ав...
      31800 грн.
    4. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      380 грн.
    5. (в наявності 8 шт.)
      Німецька трубка. Не курена!
      400 грн.
  3. az23

    az23 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.046
    Адреса:
    Украина Киев
  4. kobr

    kobr Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    926
    Адреса:
    Киев и рядом
    Обойма вроде как Манлихер, но у него калибр 8х50мм...
     
  5. az23

    az23 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.046
    Адреса:
    Украина Киев
    Это таки не обойма , а пачка .. Разница в том , что пачка не удалялась при заряжании , а помещалась вместе с патронами в магазин и выпадала после отстрела последних ..
    http://weaponland.ru/board/patron_6...cher_carcano_65x52_italian_dwm_473/47-1-0-215
     
    Останнє редагування: 17 чер 2018
    TarASha, Bakay, Пенсионер ВСУ та 2 іншим подобається це.
  6. Пенсионер ВСУ

    Пенсионер ВСУ Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    136
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    242
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Киев
    Огромное спасибо всем кто откликнулся