Штик-ніж СВТ?

Тема у розділі 'Росія', створена користувачем Толык, 7 тра 2018.

  1. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.604
    Адреса:
    Полісся
    Добрий вечір, шановні!
    Підкажіть будь ласка, наче СВТ, але є відмінності і клеймо незрозуміле. Піхви також думаю що не його.
    З повагою

    IMG_20180507_202432.jpg IMG_20180507_202441.jpg IMG_20180507_202451.jpg IMG_20180507_202508.jpg IMG_20180507_202525.jpg
     
    antykvar_2009 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Die vorschriftsmäßige Feldflasche, алюминиевая фляга NSDAP RZM FA 1/34. RZM- ( RZM - Reichszeugmeis...
      2500 грн.
    2. (в наявності 9 шт.)
      Оригинал
      50 грн.
    3. Перевірена працює без проблем в гарному стані
      9100 грн.
    4. Підвіс до барабану. Німеччина.
      1600 грн.
    5. (в наявності 1 шт.)
      Магазин металевий новий Duramag (USA) AR15/M4 калібр 5.56/300blk алюміній (30 патронів) колір чорний...
      1300 грн.
  3. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Бо це явно не СВТ))))
    Манліхер
     
    Мигел, antykvar_2009, Rombil та 3 іншим подобається це.
  4. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.604
    Адреса:
    Полісся
    Оп-ля! :eek: То я ще і не в тому розділі виставив.
     
    antykvar_2009, Rombil та Кіла2013 подобається це.
  5. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1368
    Лоти
      на продажу:
    86
      продані:
    2.578
    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Штик до гвинтівки Манліхера зр. 1895 р. (піхотний, або для нижчих чинів)
     
    Мигел, antykvar_2009, Кіла2013 та 2 іншим подобається це.