ну що я казав, таки пан Боб винен))) а на останій світлині така купа люмунію лежить і без нагляду. тре туди пана ЗСаломНалийКума направити щоб узяв поки ніхто не вкрав як отіх кацапських вершників з міді
якраз йому туди не дуже далеко, як і мені від моєї тамошньої бази ото якраз після знака сарни 45 мені направо
Доброго дня всім! В столиці сподівання на врожай абрикосів поки ще жевріють... Радий би допогти, але в цій темі не мастак.
за Рокитним сама велика, нє ну в Рокитному дві маленькі. Діло в тому що на рівненщині у сім'ях по дуже багато дітей було, ото тепер стільки і родичів, плюс вінничани доєдналися(було троє+у всіх діти виросли) тепер ще і свати старшого. Ото так і приростаємо
так то резев ваапше, для тих хто не знатиме куди дівать. У нас тут є одне село, їм би виноград вирощувати, кожен рік на абрикоси врожай такий шо вони їх і не збирають і не продають , думають що кругом дофіга.
Привіт камаради! Пару годинок для любимого копу! Маленький гудзик,і цікава пломбочка.Полтавчани,може хто зустрічав таку?
пломба поштова, совєти. а 2 копійки якого року, не 92 часом? якщо так то це кажуть непогані гроші зараз
ПанеК, тут пан Е, відав % ізотопами, то вам як пересилати, новою чи самовивіз? Ще недоїджаючи до ас на полі копачі були, мабуть манеток накопали, бо явно хутір був, да на сірій автівці були.
1993 Копав біля озера,то там чудак при мені штук 4 витягнув,всі до нього ходили тої каші взяти,але секрет він так і не видав. Рибаків там було тьма,мусору теж,то я і кинув ту забаву,бо таке враження шо на свалці риюся.
а як без лантуха на копі? без лантуха ну геть ніяк! бо куди ж хабар складати у разі чого. отакоєот. а мунєтки можна і в кишеню кинути або і до лантуха якщо він без дірок