Муки выбора бюджетной AR-системы

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by Zhmendos, Aug 21, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,636
    Location:
    Київ
    На Несторівському цього гімна як гімна
     
    Хантер ua. likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Стоїть БЛІЦ ціна (в ціні вже врахована комісія аукціону ) - НЕ ТРЕБА чекати закінчення терміну, можн...
      5450 грн.
    2. Оригинальный ловер M16A1 (full auto) производства Colt. Б/у, но без нюансов, пригоден как в коллекци...
      45000 грн.
    3. Тактична задня накладка (backplate) з інтегрованою ручкою для швидкого зведення затвора пістолетів G...
      275 грн.
    4. 1000 грн.
    5. (в наличии 4 шт.)
      Вітаю панове! Представляю Вашій увазі Приклад ГП-25 (повний комплект-конструктор) SVETOGOR DEFENCE п...
      3650 грн.
  3. На нестерівському там комісійний? (давно там був) і не скажете яка ціна?
    З пов.
     
  4. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,636
    Location:
    Київ
    Там два магазини: і комісійний, і звичайний. За ціну не запитувався, але як буду проходити поруч, то можу запитати.
     
    Хантер ua. likes this.
  5. Якщо не важко....
    З пов.
     
  6. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    19
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    31
    Messages:
    2,650
    Location:
    Kyiv
    Моя 15% розповсюджується на зброю, набої і все таке інше. Перевірено багато разів. Стосовно одягу не знаю, не цікавився.
     
  7. ->Alexander.

    ->Alexander. Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Не по AR платформе, но, тоже - весьма интересному оружию: заметил, что Ruger-ы Mini Thirty (те, что под 7,62x39) - раскупили во всех магазинах. А, под .223 Rem - кое-где, ещё есть.
    Хотелось бы, конечно, чтобы привезли и под остальные калибры, типа .300 AAC...
    Или, хотя бы, стволы к ним...
     
  8. Seksinika

    Seksinika Leutnant

    Messages:
    3,129
    Location:
    Киев-Украина...
    Те которые в обсуждении от 1000;)...
     
  9. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,636
    Location:
    Київ
    Зовсім не важко. Лежать по 13 гривень (до знижки).
    Якщо випадком будете на шоппінгу по набої на Несторівському, то я б на 15-відсоткову знижку до Вас досусідився.

    Sent from my LG-K500 using Tapatalk
     
    Хантер ua. likes this.
  10. Grizli2014

    Grizli2014 Oberleutnant

    Messages:
    1,657
    Location:
    Lemberg
    Вітам, панове!
    Зупинив вибір на savage mcr 15 recon.
    Але наразі муки продовжуються)))
     
  11. Хороший выбор
     
    RomanP likes this.
  12. Grizli2014

    Grizli2014 Oberleutnant

    Messages:
    1,657
    Location:
    Lemberg
    Камерад, надпис на стволі присутній? Можна фото в приват? Дяка.
     
  13. PhoenixSVT

    PhoenixSVT Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    51
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    225
    Messages:
    656
    Location:
    Україна
    Друзья и сообщники по увлечению оружием. Я тут запилил канал в телеграмме:

    https://t.me/PhoenixSVT

    Приглашаю присодениться.

    В качестве спойлера - на днях будет статья и отчет о кастомном проекте, где итоговый вес карабина вышел 2 кг! И это без потери функциональных возможностей))

    Зачем вам это надо? Вот, чем я могу заинтересовать:

    - там будут мои авторские статьи о тюнинге AR15 и всякого другого

    - там будут отчеты о интересных проектах, что я выполняю

    - интересные статьи на оружейную тему от других людей

    - объявления об эксклюзивных скидках наwww.PhoenixSVT.com

    - там будут анонсы о всяких интересных новинках на www.PhoenixSVT.com

    Часто спамить там не буду))
     
  14. RomanP

    RomanP Leutnant

    Messages:
    1,072
    Location:
    Україна
    Друзі, отримав для теста від нашого вітчизняного виробника такий чудовий і навіть унікальний девайс. Це ДГК, який ще гасить полум'я і глушить звук пострілу до рівня, коли можна навіть стріляти без навушників у приміщеннях. Тестувався в АТО спецпідрозділами під час проведення зачисток на окупованих територіях. Планую провести тест або на найблишчі або (найскоріше) на наступні вихідні
     

    Images:

    IMG_20180412_164045(2).jpg
  15. Grizli2014

    Grizli2014 Oberleutnant

    Messages:
    1,657
    Location:
    Lemberg
    Спеціально прочитаав всю тему про Моссберг ММР Тактікал на ipsc.org.ua.
    Початковим був саме цей варіант. Чим користувався те і обирав.
    Мавр м88 не зовсім мосберг 500,але нарікань не маю жодних.
    Свою функцію виконує. Отож дешево, просто і надійно.
    А що більше потрібео, для бюджетного впріанту...)))
    Якщо врахувати,що частина одеситів обрала саме його, то в них повинна бути і статистика і інша корисна інфа.
    Доиречі в тій темі не так вже і харять той квадрейл.
    Кожному своє..
     
  16. Grizli2014

    Grizli2014 Oberleutnant

    Messages:
    1,657
    Location:
    Lemberg
    Вітчизняне це добре.
    Якщо гідна річ то вартує про це знати.
    Якщо є недоліки- також.
    А якщо виробник реально прагне її вдосконалити так тим більше.
    Головне щоб ціну не дерли в потолок.
     
  17. Вячеслав Егоров

    Вячеслав Егоров Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,335
    Location:
    Киев
    Вижу в китайском интернет магазине, много вариантов цевьей на AR-15. Кто-то пробовал себе ставить? Может подскажите что-то нормальное, из того что там есть. Спасибо.
     
  18. Женя Эйс

    Женя Эйс Stabsgefreiter

    Messages:
    210
    Location:
    У Моря
    Плюсану к вопросу. Ну и газблок кто ставил ?)
     
    Хантер ua. likes this.
  19. Ролан Морр

    Ролан Морр Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    219
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    618
    Messages:
    8,682
    Last edited: Apr 16, 2018
  20. Женя Эйс

    Женя Эйс Stabsgefreiter

    Messages:
    210
    Location:
    У Моря
    Хантер ua. likes this.
  21. також плюсану - регулюємий?....
     
  22. Женя Эйс

    Женя Эйс Stabsgefreiter

    Messages:
    210
    Location:
    У Моря
  23. Ролан Морр

    Ролан Морр Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    219
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    618
    Messages:
    8,682
    Потому что стоковый уже надёжно стоит на вашем карабине, а с китайским как повезет. Если уже и будете ставить китайский баррел нат, то берите стальной. Я когда ставил себе алюминиевый то при закручивании динамометрическим ключом на нужных значениях уже начинало деформировать пазы под ключ на баррел нате. Сидит все надёжно, но второй раз такое делать уже не буду.
     
  24. Ролан Морр

    Ролан Морр Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    219
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    618
    Messages:
    8,682
    Регулиремый ставил себе Radical Firearms, в принципе доволен им. Но пока настрел с ним небольшой.
     
    Хантер ua. likes this.
  25. з модером, овергаз - якщо не регулюємий і тихіше постріл з регулюємим....
     
    Женя Эйс likes this.
  26. Женя Эйс

    Женя Эйс Stabsgefreiter

    Messages:
    210
    Location:
    У Моря
    Та чем регулируемый от не регулируемого отличается я знаю. На алике регулируемый не видел, об этом говорил.
     
    Хантер ua. likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.