Зарядка

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Zibert0525, 1 кві 2018.

  1. Zibert0525

    Zibert0525 Obergefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    322
    Повідомлення:
    188
    Адреса:
    Украина
    Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, что за штука? С уважением
    20180401_133346.jpg 20180401_133421.jpg 20180401_133432.jpg 20180401_133444.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Из личной коллекции предлагаю вещь : Раритетный радиоприемник Deutscher Kleinempfänger DKE-38. -----...
      23000 грн.
    2. Німецький армійський ліхтарик PERTRIX в рідкісному захисному кольорі фельдграу. Схоже що нулячий, пр...
      3500 грн.
    3. Стан по фото. Клейма! Коробка!
      470 грн.
    4. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      380 грн.
    5. Німецький бинт для аптечки.
      500 грн.
  3. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    Голосовалка пропала..
     
    ribbentrop подобається це.
  4. gillewagen

    gillewagen Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    2.609
    Адреса:
    Почти с того света!
    Детонатор от Гард-537(б).Авиация,не разбирать,внутри перокселин!
     
  5. smolenskiy

    smolenskiy Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.365
    Адреса:
    Смоленск
    Прикол такой, что ли? Я вижу три конденсатора ЭТО-2 залитых компаундом.
     

    Images:

    ЭТО-2.jpg
  6. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    Эксперименталка. После пары несчастных случаев решили отказаться от мелинита в компонентах схемы, перешли на гекс флегму вроде.
     
    gillewagen подобається це.