оправдательный приговор

Тема у розділі 'Холодна зброя', створена користувачем Advokat77, 2 бер 2018.

  1. Advokat77

    Advokat77 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    109
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    218
    Повідомлення:
    359
    Адреса:
    Украина
  2. Цікаві лоти

    1. Сабля кавалерийская нижних чинов, обр. 1817 г. для уланских полков. Российская Империя, 1841 г.. ---...
      63000 грн.
    2. Бебут кулиметних бригад РІА зразка 1907року
      15500 грн.
    3. Стан та комплектація на фото. Припущу, що це чехословацький Vz23, зразка 1923 року. Якщо помиляюсь,...
      1350 грн.
    4. 1895 года для рядового состава к винтовке системы Маннлихера образца 1895 года Австро-Венгерский шты...
      7500 грн.
    5. Сабля пмв или период веймарской республики , я думаю что веймар это, вроде как пожарные ил...
      10100 грн.
  3. Swarog

    Swarog Oberst

    Повідомлення:
    4.086
    Адреса:
    Киев, Украина
    Неожиданно. Начали с отсутствия общественной опасности и закончили тем, что нет вообще Закона, предусматривающего разрешение на ношение (в разрешиловке, как понимаю, только факт регистрации).
     
  4. Advokat77

    Advokat77 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    109
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    218
    Повідомлення:
    359
    Адреса:
    Украина
    Совершенно верно - факт регистрации и к тому же тоже незаконный. Так что не платите деньги господа. Это простая выкачка из народа денег. Кого интересует могу на почту скинуть научный высновок вообще по оружию.
     
    Paul_Gudvin подобається це.
  5. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    Розкажу свої історію
    Вигрибли поліціянти з дому холодняк і ММГ патронів
    Короче криміналу не було но є адмінка -до того ж стаття-за неналежне зберігання ТОбто -я як свідомий громадянин мав піти і сказати що в мене дома є такі придмети
    По закону за таке адмін порушення я Оплатив штраф в розмірі 3 неоподаткованих мінімумів + послуги суду=410 гр
    Тоді оформив як КОЛЕКЦІЮ -заплатив за кожен придмет по 8 гр + папка+ послуги Навіть не треба довідки про не судимість і
    сертифікату з дурки що ти нормальний
    Короче---тепер маю ксіву яка дозволяє мені зберігати і носити -відповідно і купляти -ХЗ
    По грошах--не дорого-но по часу--від жовтня до лютого
    До чого веду---кращек оформити належно і нехай йдуть всі Нa......й
     
    Полтава1982 та Kotovsky подобається це.
  6. Kotovsky

    Kotovsky Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    453
    Адреса:
    Киев
    А дальше как продлить? Как происходит регистрация нового купленного не в магазине предмета и какие действия в случае продажи предмета из коллекции.
     
    romarios та Полтава1982 подобається це.
  7. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    До речі-ксіва видається БЕЗ СТРОКУ--типу пожиттєво
    А подальшу процедуру пояснили так-купляєш чи тобі дарують чи викопуєш або по яких інших фактах---робиш фото придметаі коротенький опис-типу довжина і ширина +18 гр за придмет і тобі його добавляють в папку і дописують в ксіві
     
    romarios, Полтава1982 та Kotovsky подобається це.
  8. Kotovsky

    Kotovsky Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    453
    Адреса:
    Киев
    А какие-то документы о покупке,кто продал,где продал и т.д.,какие-то проверки? А вдруг на ХО висит криминал,не дай Бог? И в случае продажи или обмена как быть? Отправка в другой город?
     
  9. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    Якщо купите в магазині--то документи Вам дадуть
    А так--подарили
    А на рахунок криміналу---це як:D:D типу дирка від Арісаки такого то номера
     
    Tayfun_U подобається це.
  10. Kotovsky

    Kotovsky Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    453
    Адреса:
    Киев
    А кто подарил? Тоже вроде как незаконно. Про дырку мало-ли,могли и штырнуть кого-нибудь,или может в розыске как краденное? Ну и всё таки с обменом и продажей предметов из ксивы как быть?
     
  11. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    Ну на рахунок краденого---я також не в курсі - це як лотерея 50/50
    А на рахунок продажу з ксіви--треба буде попитати
     
    Kotovsky подобається це.
  12. Advokat77

    Advokat77 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    109
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    218
    Повідомлення:
    359
    Адреса:
    Украина
    И снова выкачка денег. Есть уже оправдательный приговор Печерского суда по холодному оружию на том основании, что отсутствует ЗАКОН об оружии. С УВ.
     
    Tayfun_U та Kollekzioner подобається це.
  13. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    :D:D Все дуже грамотно і красиво написано.НО-впевнений на 100 відсотків що це одиничний факт--грамотний адвокат довів справу до фіналу. Нехай піде пересічний громадянин в якого вилучили ХЗ в суд чи міліцію і почне доказувати свої права ?
    Прокуров взагалі не хоче з Тобою говорити---ст 263-винен і не гребе . Мінтам по барабану взагалі---не забрав -і клас-продадуть або роздеребанять.
    Наняти адвоката я так розумію діло також не копійочне .
    От така то кухня.
    Висновок Печерського суду треба вішати мінтам в кабінет--нехай кожен день читають і памятають що ми всі маєм однакові права . З пов.
     
    Tayfun_U та Koloben подобається це.
  14. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    657
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.301
    Повідомлення:
    6.196
    Адреса:
    львов
    у нас нема прицедкнтного права,тому один суд може присудити так,друний так... спишуть на відмінність справ,а відмінністю може бути люба кома.
     
    Tayfun_U та doktor1 подобається це.