А хто їх буде питать тіх шо в теплі і добрі житимуть. Якшо буде так як ви ото пишете, то люд піде масово і із зброєю в руках туди де можна жити, тоді вже ні кордорнів ні віз небуде. Рим теж варварів не хтів і не чекав, а вони прийшли зі сходу та й квит.
наркотіків не вживаю принципово , але дійшов цікавого резутьтату в процесі очищення домашнього дистиляту . Виявляється що при використанні грибного міцелію у якості фільтра при фільтруванні домашньої горілки - на дні продукту збирається дивний осад що зовні нагадує якихось дивних живих створінь що намагаються згуртуватись та пройти крізь скло , в останній момент коли загін тих профільтрованих скупчень намагається протиснутись через скло - якась непереборна сила їх зупиняє і продукт набуває яскраво-блакитного кольору , тоді верх потрібно обережно зливати а самі осади глибоко закопувати десь в садку під фруктовими деревами . Потім з плодів тих дерев можна варити досить чудодійне варення , але то вже зовсім інша історія ...
А шо Сирія? Думаєте там і тоді буде війна, та навряд, кацапи замерзнуть і ніц ніхто вже зброю недаватиме та і нафта їх нікому вже буде непотрібна. Сидітимуть ті сирійські-бедуїни як і 1000років тому та смалитимуть у глиняних люльках верблюжі кізяки.
З вікна, затягнутого бичачим пузирем, можна побачити грязюку, дощ, бурю, а також мороз. Інколи, в ритмічному оскаженінні, з диким завиванням і карканням, мимо вікна проносяться зграї ворон, драконів, крилатих клопів і летючих пацюків. В ці хвилини в хаті темніє.
Я радий , камради , що багатьом з Вас й досі вдається тримати себе в рамках здорового глузду , але чомусь не всі мають відносне почуття гумору та їм трохи бракує уяви й будь які саркастичні нестандартні рішення чи припущення з елементами алегорії що не відповідають концепціям визнаних тут митців та авторитетів сприймаються як "песимістична єрєсь разбушевавшегося наркомана" . Колись , відносно зовсім недавно , напад з півночі та загарбання наших земель теж вважалось "пісимістичною єрєсью бо нєможетбить патамушта такого нєможет бить нікагда " , але зараз вже скоро як чотири роки ніяк не можут придумати цій події ніякого вразумітєльного названія - й досі знаходяться в стані а..х.уїванія від тої "єрєсі" ... Відкинемо жарти й глянемо трохи наперед - навіть якщо холоди приходитимуть календарно та вчасно і газпром віддасть борги газом на найближчі сто років ... Селяни вже вимерзли , посадки випиляні на 80 відсотків всього за три роки , молодняк росте , але треба тридцять років аби та деревина змогла знову стати повноцінним паливом , вугілля немає ( принаймні на лівобережжі) а в людей просто немає грошей аби купувати те вугілля . Й не треба казати що це пісімізьм та єрєсь бо треба брати лопату та годувати сім'ю - а хіба сім'я їстиме лопату ? Ви , переважною більшістю , живете в містах та маєте засоби для хочаб самого необхідного ... Я вже досить тривалий час подорожую селами й бачу на три чверті зруйновані вулиці і це в тих районах де ще не було війни ... Звичайно зручно відмахнутись від такого "пісимістичного сценарію" , але готуватись треба аби здорожчання хліба вдесятеро не примусило так само безпорадно плякати як той хлопчик декількома постами вище .
там переважно живуть в бідноті та злиднях і їх поки що рятує фанатична віра в Бога та національні традиції , зокрема багатодітність з елементами дарвінівського природнього відбору коли слабкі помирають і виживають найсильніші .
А що глобальне потепління на нашій планеті відмінили. Особисто мене глобальне потепління набагато більше лякає, (реально лякає ) аніж похолодання .
допоможіть в підтвердженні ( або спростуванні) автентичності , дякую . https://reibert.info/threads/minilab-x-terra-705.992751/
Степан Срака (пошепки). Явна провокація, хлопці, – ми виліземо, а він хвисть і сам залізе та й буде макарони один за всіх наяпувать! )М( Особисто у мене є непомильний індикатор всієї цієї ситуації. Поки ще є тут пан К%%% - значить, життя можливе.
Ви оце серйозно, чи прикалуєтесь як пан Бек? Он взять хоча б Польщу там газом помешкання майже ніхто не опалює, а опалюють вугіллям бо газ дорогий, то і у нас скоро буде те саме. Он у мене в повіті газ з'явився аж 16 років тому, а до того топили вугіллям та всіляким непотребом і нічо не мерзли. Вугілля і на західній частні вистачає та і у нас в центрі є буре з якого беркет робили. От для кого буде капец якшо зникне газ то це для виробництва, стануть оті азов та кривбас сталі та решта хімічних і металургічних заводів. Як на мене то най і зупиняються ті заводи - повітря чистіше буде. Бо як заїдеш у Кривбас, Дніпро чи ваше Заторможжя то хоч протигаз одягай, така смердотіща стоїть від тих заводів. Щодо розвалених сіл, то тут теж є пояснення. Людей катастрофічно поменшало старі мруть як мухи, а молодь хоче краще жити тому і їде у місто. Хати в селі ніц нікому не треба там їх купують по 100-500даларів на розбірку. Роботи в селі ніц нема, ото тіко школа та пошта і сільрада. Єдине шо треба таки купити дупельтівку, хоч саму дешеву тулку чи іжа, благо мені хоч медкомісія буде нашару і без проблем поки працюю в лікарні. Та як почнеться апокаліпсєць піти із тою дупельтівкою та забрати всі антибіотики та знеболювальне із аптеки, і вже можна буде на ліки вимінювати все шо треба. А решту краму запасати то дурне діло, все не вгадаєш шо тре купити та й банально ніц нема грошей на таку дурню як робити запаси на випадок катаклізмів.