Думаю,для Вас та залізяки,немає ніякого значення.Вузькоспеціалізований термін для визначення вкороченої нарізної зброї.ІМХО. Можете дихати спокійно.
Дякую за консульт. Приємно, що і тильник і антабка в комплекті. Остатки мішковини на макеті. Вочевидь був прихований.
Обычно камрад не вынимается затвор У Вас гут!!!! На виолити такой токо што за 300 видел- очереди нет но возьмут як льоду возьмут С ув
это старт там 300 и сморят на лот 2 чувака вместе со мной 400 я думаю наберёт и там клейма присутствуют как и на всех затворах Я не умоляю Ваш раньше и 850 на Мосико считалось гут А сейчас и 600 удача