Повітряний тест Minelab Equinox 800 з великою котушкою проти Makro Multi Kruzer з його маленькою котушкою
А слабо подивитися відео що я викладав трішечки вище? Там як раз тест в ґрунті! Прилади від Макро що засновані на схемотехніці Фішерів/Текнетиксів дають найкращі показники по повітрю але в реальному ґрунті здуваються, те саме і тут.
В тому відео кожен бачить те, що йому більше подобається! Особисто моя думка усі три прилади працювали приблизно однаково. Помітно що ММК трішки шумніший за конкурентів - спадок від Фішерів/Текнетиксів.
Це справедливе зауваження і мені цікава думка людей, чому це так у фішероподобних машин Разом з тим, відповідь на це питання може бути зовсім поруч, якщо ми знову побачимо уважніше на обсяги стічних фішеровським котушок у практично всіх фішероподобних апаратів - вони вузькі. Це як людина з малим об'ємом грудної клітини, як високий, але худий і дохлий. Як двигун, у якого малий обсяг - на холосту оборотів багато, а під навантаженням він швидко марніє. Тобто, по повітрю дальність виявлення може бути навіть більшою, а в грунті здуватися і програвати. Тому в більшості випадків ми бачимо, що через натягнутого до межі посилення для максимальної чутливості, вони шумлять так, немов у них оголена нервова система перебуває на межі зриву. Чому виробник навмисно випускає їх з такими недолугими по потужності котушками залишається тільки здогадуватися. У кого на цей рахунок своя версія?
Відео - тест / вище / це тест на стандартному грунті. Досить цікаво було б подивитися це порівняння - на солончаках, солоний лiман, на глині або на іншому мінералізi. Думаю що такий сценарій ще буде.
Captain Flint, той "середній" ґрунт як раз більше змахує на глину! Думаю що й за інших умов дива не станеться, прилади працюватимуть приблизно однаково. Але на що я звернув увагу, що тест був в програмі Парк2 з частотою 10 кГц, хоча на мою думку, на монети було-б доцільніше використовувати "мультичастотність" в програмі Парк1 яка призначена саме для пошуку монет! З Іншого боку дивно, що в Крузера частота 19 кГц...
Обидва цих приладу справедливо можна було б порівнювати в битвах один з одним, якби Крузер спорядили адекватним датчиком з аналогічними розмірами. А так, у одного ширина боковин, відповідальних за глибину, 11", а в іншого всього-лише тільки 7". Разом, 7" + 57% = 10,99" - для чесних поєдинків котушці Крузера катастрофічно не вистачає аж 57% !!!
Але то що грунт на відео схожий на глину це є ще не зовсім плотна глина, і це також видно на відео. А зараз ще рано робити якісь серйозні висновки. Одним словом - час все покаже і розповість...
Тест трішечки дивний. Чому Деус з першою швидкістю, а Еквінокс з четвертою? Повеселив коментар "на четвертій він краще працює!"
Найбільш об'єктивний тест, на мою думку, буде якщо усі прилади використовувати в різних режимах, на різних частотах та різних швидкостях.
тепер наверно в багатьох очі відкриються...пару тем назад ще до виходу еквіна я описав!...непочавшись все закінчиться....от напевно час прийшов....шкода як для мене думав брати....а можливо і наоборот що невкинув в незнащо бабки.
В будь якому разі, прилад займе свою нішу! Маємо водозахищений прилад з можливістю роботи в соленій воді - це вже великий плюс! Також судячи з тестів непогано показав себе на складних ґрунтах.
Шановне панство, Я ж ото й кажу - не спiшiть палити кошти, бо плин часу все визначить i поставе все по полицям. Новий приЛАД, звiр цiкавий але ж його повадки треба ще впiзнати. А ваше вiд вас нiкуди не дiнеться. Ото ж так...
Видать зацепил ребят Эквинокс. Опять собрались вчера и тестировали приборы. Вот первая часть,сегодня выложат вторую. Выводы для себя каждый делает сам.Но прибор интересный. Я думаю скоро увидим тесты на разделение( имитация мусорников ). Ну и ждём появлением снайперки и большого руля .