Підтяжки.Геркулес.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем NALSUR, 5 бер 2018.

  1. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Вітаю Форумчани.Прошу висловитись стосовно даних підтяжок.В тому.що вони геркулесівські я сумнівів не маю.Часів 3 Рейху чи післявоєнний період?Стан надто гарний.елестичні.практично НОВІ.Буду вдячний за всі припущення.
     

    Images:

    Фото1443.jpg
    Фото1444.jpg
    Фото1445.jpg
    Фото1446.jpg
    Фото1447.jpg
    Фото1448.jpg
    Фото1449.jpg
    mixer-72 та Woldemar M. подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    2. Копані.
      250 грн.
    3. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    4. Пуговицы от китель Польша
      1200 грн.
    5. Состояние на фото
      100 грн.
  3. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Ширина підтяжок 4.5 см..Довжина відповідно регулюється.але достатньо на великого нім:Dчика.Клейм не виявлено.Лише фірмовий логотип Геркулеса на залізних зажимах.
     
    Останнє редагування: 5 бер 2018
    Woldemar M. подобається це.
  4. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Доброго дня! Подтяжки соответствуют на период войны полностью! Ну а без штампов кто что вам скажет. На западе про такие подтяги напишут - что война. На рекон можете смело носить, а если кто будет возбухать - посылайте, так как они полностью соответствуют периоду.

    У меня 5 видов геркулесов. Два с надписями геркулес на пряжках, два геркулеса без надписюлей. Две пары, как у меня, на западе обозначают - Hosentrager WH. На одной паре имеется клеймо DRP. Одна пара с гладкими пряжками и надпись геркулес на лямке - скорее всего послевоенные, имеют две фамилии на лямке.

    Вот 3 моих экземпляра на войну для примера:
     

    Images:

    20180225_004630.jpg
    Миша-Клад, mixer-72, TarASha та ще 1-му подобається це.
  5. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Друже у ВАс підтяжки часів Рейху?? Чи післявоєнні?Питання по моїм підтяжкам лишається відкритим..Те .що на рекон підійдуть я сумнівів не мав.Стосовно періоду цікавлюсь з метою подальшої оцінки і продажу..Але це вже інша тема для дискутів..ОЦІНЮВАТИ не прошу:beer:
     
  6. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    На ремонтных подтягах на коже клеймо DRP. По другим двум написали, что война. Как есть, так вам и отписал. Конкретно по вашим точно не скажешь. Могут быть и ранней послевойной, а могут быть и на войну. В войну пряжки с такими надписями были. А дальше выводы делайте сами.

    С ув.
     
    Останнє редагування: 5 бер 2018
    NALSUR подобається це.
  7. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Гут..Чекатиму вердикту інших знавців.
     
  8. Eugen74

    Eugen74 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    3.566
    Адреса:
    киев украина
    Камрад , DRP клеймилось до конца 50 г.
    Камрады забейте в Гугл подтяжки оригинал,и Вы сами все поймете.
     
    Woldemar M. подобається це.
  9. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Друже скажіть прямо..Рейх чи Бундес?
     
  10. Eugen74

    Eugen74 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    3.566
    Адреса:
    киев украина
    Друже. Это после война. У меня такого плана только с 2 синими полосками. Таскаю на рекон.
     
    NALSUR та Woldemar M. подобається це.
  11. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    С двумя синими полосами как на моем фото выше?
     
  12. Eugen74

    Eugen74 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    3.566
    Адреса:
    киев украина
    Да такого типа.
     
  13. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Вот я те что по середке и таскаю на рекон. Про них на западных сайтах и писали, что на войну, а там кто его знает.
     
  14. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Що я і хотів почути.Сам схилявся до післявоєнної версії.надто вже гарний стан і фурнітура виглядає сучасно..Данке за відповіді.Якщо хтось має інтерес до покупки прошу до особистої співбесіди.Потім буду виставляти на загальний продаж.
     
    Eugen74 подобається це.