Вітаю. Мою ось такі білі рукавички, думаю що це офіцерські рукавички вермахту. Штампи досить не розбірливі. Є напис на кнопках спробував щось нагуглити вийшло що це фабрика рукавичок в Берліні. Цікаві Ваші думки стосовно данного предмету. З Повагою.
Вы можете дать ссылку на эту фабрику? Вот нашёл в сети такой набор инструментов в кожаном футляре, с кнопкой той же компании.
Треба шукати, не зберігав посилання. Я знаходив на одному з американський сайтів ще пропускні жетони на цю фабрику. Надіслано від мого Lenovo A6010, використовуючи Tapatalk
Посилання самої фабрики в сучасності незнаходив. Надіслано від мого Lenovo A6010, використовуючи Tapatalk