піка?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Alter Mann, 13 січ 2018.

  1. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    33
      продані:
    355
    Повідомлення:
    3.096
    Адреса:
    Галичина
    Доброго дня.Допоможіть будь-ласка у визначенні.З пов
    Дякую:beer:
     

    Images:

    IMG_0349.JPG
    IMG_0350.JPG
    Oprishok, Скромный Князь та БЛК подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Водостойкий полукомбинезон из комплекта N-2 Rain. Контракт: contract NXsx 9-322 Латунная молния TALO...
      2200 грн.
    2. З болота.Алюмінь.Стан дивіться по фото.Клеймо -"Ad.B.L 39"
      2200 грн.
    3. Знак на погон SS LAH.З недоліків :на торці є свищ, з переду на лицевій стороні(низ правий уголок) ко...
      21991 грн.
    4. Маленькі цвяхи на чоботи горних єгерів. Точна кількість не відома, але декілька сотень є!
      800 грн.
    5. Орел нагрудный, Kriegsmarine. На спортивную одежду. Ранняя, довоенная модель. BeWo шитье, cохран - в...
      5000 грн.
  3. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    Приветствую. Вток кавалерийской пики. С ув.
     
    antykvar_2009, Oprishok, slava2008 та 2 іншим подобається це.
  4. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    33
      продані:
    355
    Повідомлення:
    3.096
    Адреса:
    Галичина
    Дякую:beer:
     
  5. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    Пардон. Смотрел с телефона, не обратил внимание на линейку. Шибко большая для пики. Скорее всего для вешки или другого кола. С ув.
     
    TarASha, slava2008, Скромный Князь та 2 іншим подобається це.
  6. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    33
      продані:
    355
    Повідомлення:
    3.096
    Адреса:
    Галичина
    Просто цікаво що це,знайшов на глибині в окопі десь 30см і біля нього був ефес в 20см.
    https://reibert.info/threads/efes.969487/
    З пов
     
    БЛК подобається це.
  7. Скромный Князь

    Скромный Князь Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    338
    Адреса:
    Украина.Донецкая область
    Находил такие определили как навершие колышка под кольцо большей полатки. с ув.
     
    TarASha, Polisyaka, Alter Mann та ще 1-му подобається це.