Пардон. Смотрел с телефона, не обратил внимание на линейку. Шибко большая для пики. Скорее всего для вешки или другого кола. С ув.
Просто цікаво що це,знайшов на глибині в окопі десь 30см і біля нього був ефес в 20см. https://reibert.info/threads/efes.969487/ З пов